Riekstukalns Instruktori - Slikts serviss

Šorīt, decembra vidus 2023, ar mazu bērnu (3.5 gadi) izmantojām riekstukalna instruktora pakalpojumus. Pirmā reize uz slēpēm.
Diemžēl, nobraucām no mazā kalnina x3 reizes, un nodarbību beidzām. Max laiks, ko izmantojām 5-10 minūtes. No instruktores lienes neviena papilddarbība, lai censonis varētu labāk iejusties. Instruktore noteikti labi prot slēpot, bet sadarbība ar mazu bērnu ir nekāda.
Operatore Dace pa telefonu, uz jautājumu, vai ir iespēja šo iespēju pārlikt uz citu reizi ar citu instruktoru, un sańemt bezmaksas vai kaut atlaidi nākošajai reizei, bija neatsaucīga, aizkaitināta un nepieklājīga. Sajūta, ka cilvēkam, kas atbild uz telefona zvaniem, ir tikai viens mērķis - iekassēt un aizmirst.

Lai kā šo situāciju centāmies virzīt cilvēciskā veidā, no instruktoru nodaļas puses cilvēcīguma nebija.

Noteikti, dala vainas ir tajā, ka tā nebija mūsu diena uz slēpēm, bet par 5-10 min samaksāt 50+ eur, manuprāt, bija jādod iespēja bērnam pamēģināt citu instruktoru, ja ar šo nekas neizdevās.

Žēl, ka piedāvā pakalpojumi maziem bērniem, bet absolūti nav gatavi operēt ar pielāgošanos mazam bērnam.

Neiesaku...

T tainsīgatiesa 16.12.2023

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

S Santa 3+ 18.12.2023

Nepiekrītu! Tik mazam bērnam ņemot instruktoru ir jāapzinās ka bērnam var apnikt..instruktors ne tur pie vainas..
Es saviem bērniem mācot slēpt zinaju ka tas cik tik mazs 3gadnieks var vienā reizē mācīties ir tās 15min viena reize.
Bet instruktoram tad laiks ir iztērēts 1h..viņš taču citu tai laikā nepaņems.