www.sudzibas.lv Rideoo Nepiegādāja solītās preces

Rideoo - Nepiegādāja solītās preces

Es meklēju skrejriteņa detaļu (Deku - Hydra) , kuru nekur nevarēja atrast baltijā. Draugs ieteica uzrakstīt rideoo, jo viņš ir patstāvīgais klients un bieži vien uz vietas ir daudz vairāk, nekā uz vietas un pajautāt par doto detaļu, varbūt viņi var pasūtīt priekš manis. Veikalā man sasolīja, ka divu nedēļu laikā es varēšu šo detaļu dabūt veikalā. Pagajot divam nedēļām, man atzvanija, un teica ka prece ir aizkavējusies izplatītājam, un tas solija nedēļas laikā to izsūtīt. Pagajot vēl nedēļai rezultāts tas pats: prece aizkavējās, jo konteineris vēl nav atnācis. Piedāvāja ar 15% atlaidi iedot citu preci, bet trīs nedēļas esmu gaidijis tieši kontrētu detaļu! Beigu beigās nolēmu paņemt ethic pandemonium ar 15% atlaidi, bet sajūtas ir miksētas. Varēju paņemt citu deku, negaidot trīs nedēļas, esmu neapmierināts ar pazaudēto laiku, neskatoties uz to, ka veikals nav vainīgs un nāca pretīm ar atlaidi un detaļa nebija pieejama nekur.

J