www.sudzibas.lv Ride Mobility Krāpšana, nepamatota apmelošana, nepatīkama attieksme

Ride Mobility - Krāpšana, nepamatota apmelošana, nepatīkama attieksme

Kopā ar drauga veicām braucienu. Pēc brauciena ko veicam mēnesi atpakaļ atnāk īsziņa, ka esam nodarījuši bojājumus transportlīdzeklim. Paši ļoti labi apzināmies, ka skūteri atstājām perfektā kondīcija – gluži kā paņēmām. Atnāca remonta tāme par bojājumiem kurus nebijām veikuši. Uzņēmums apgalvojot, ka esam nolauzuši un pilnība slauzuši plastmasa gabalu. Par šo nieka plastmasu un tā nomaiņu atnāca tāme 40 eiro vērtībā. Mēģinājām ieskaidrot tiem tirliņiem, ka mēs šos bojājumus neveicām. Viņi neklausās un liek obligāti maksāt. Kopumā neiesakām izmantot šī uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus lai arī jums tā neatgadās. Pilnīga krāpšana.

A Anelina 19.03.2023

Es kad sāku lietot RIDE pakalpojumus, viņiem jau bija obligāta fotografēšana pēc skūtera izmantošanas. Vienmēr varēja sazvanīt apkalpošanas centru, lai viņi atgrieztu naudu par uzsākto braucienu ar nestrādājošo skūteri.

Pagājušajā pavasarī man uzrakstīja e-pastu un pazvanīja, ka tika konstatēts bojājums uz transportlīdzeķļa, ar kuru es biju braukusi. Viņi pievienoja arī nākamā lietotāja bildi. Es mierīgi izstāstīju, ka braucu tikai pa veloceliņem un atstāju skūteri uz tās kājas, kas ar nākamo vadītāju bija atlauzta. Pieversu uzmanību arī tam, ka bilde tam vadītājam bija taisīta, jau kādā citā vietā nevis tajā, kur es atstāju skūteri. (to varēja redzēt pēc ēkas sienam). Bija vajadzīga informācija, lai noskaidrotu situāciju. Man nabija sarežģiti palīdzēt uzņēmumam, kas rūpējās par pakalpojuma kvalitāti. Nevienam nepatīk braukt ar bojāto ierīci (ja ir salauztas bremzes, karājās lampiņas vai skūteris vienkārši nebrauc). Starp citu, tas mopēds maksā ap 2000 €, un lai uzņēmums
nebankrotētu ir jāseko līdzi "agresīviem vadītājiem".

RIDE ir sistēma, lai apskatītu visus iespējamus negadījumus - bildes, brauciena lokācijas, laiks. Komentāru pēc brauciena arī var atstāt. Ieteiktu bildēt bojājumus pirms brauciena, ja tās ir redzamas (bojāts korpuss, sēdeklis, nestrādājošas bremzes un lauzta kājiņa). Tas ir ne tikai nevainības pierādīšanai, bet arī jūsu drošībai.
It kā visi braukšanas līdzekļi ir jāapskata pirms lietošanas.

No komentāra nevaru saprast situāciju līdz galam, bet ja uz viena transportlīdzekļa, bijat "kopā ar draugu", tad jūs varējāt arī salauzt to plasmasas gabalu.
Katram RIDEam ir uzlīmīte, ka kopā braukt nevar. Tas arī ir bīstami. Nevaru iedomāties, ka no 25 km/st braucoša nekontrolējamā skūterīša nokrīt uzreiz 2 cilvēki. Es jau kritu - domāju, ka vairs nebraukšu ne uz RIDE, ne uz BOLT. Bet nu jau ļoti ērts transports. 😂💟

Prātīgāk, lūdzu. Paldies, ka mikromobilitāte attīstās Rīgā - braukt ar autobusu un mašīnu paliek vien grūtāk.