LV RU

RialKom - Darbs

Mīļie cilvēki! Ja jūs sūtat uz Sia " Rialkom " savu cv, neiesaku! Es šajā uzņēmumā nostrādāju 2 gadus un nožēloju, ka tik daudz laika iztērēju šim fu sūda darbam! Attieksme no vadības nekādā, pret darbiniekiem izturās kā pret vergiem, bļauj, jaunajiem darbiniekiem nepamatoti liek rakstīt atlūgumus, atalgojums mazāks par minimālo algu, ja katru dienu tu nenoslēdz 6 līgumus! Tiešām esiet uzmanīgi! Nesūtat savus cv!

Ma

Vairāk sūdzības par RialKom

Komentāri (4)

Ma macbeton 16.10.2018

Kādas vel pašsaprotamas lietas brīdināsiet? Neēst sūdu, necirst kājās, neurbināt ausis ar īlēnu?

Ku Kurtiša ILza 17.10.2018

Es ar piekrítu pozítivi, man pasútíjuma nauda stundā - 3,63 euro , tátad norma uz manu projektu 7 pasútíjumi, tad algu ré'kiniet pasi, protams ne visas dienas var to normu izpildit, jo dienas ir dazadi, es jau saja uznemuma busu nostradajis 1 gadu.

Uz uzvara 21.10.2018

Es pati stradaju gandriz gadu sia ,, Rialkom '' . Nav nekas dizs, bet galvenais ka var savienot ar studijam un ja kartigi strada var ari nopelnit. Loti labi ka var iegut pieredzi klientu apkalposana. Tie kam nepatik - ejiet prom. kadas problemas? Un ,, Rialkom '' personals nav te pie vainas. Vini pret manu vienmer ir atsuacigi, pati apkalpoju Viasat un citus projektus un priecajas, ka krizes laika man atskiriba no daudziem citiem vel ir darbs.

Ol OLGA O 24.10.2018

Apnikuši visi tie zvani no dažādām kompānijām kas piedāvā visādus tur internētus, televīziju vai mobīlos sakarus!
( atkārtoti, pat ja ir pateikts ka neinteresē piedāvātās lietas) Kā likums tiek zvanīts laikā kad ir visvairāk darba. Kā viņi vispār uzzina telefona numurus kam zvanīt?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes