www.sudzibas.lv Rgc.csh.lv Zagts dizains

Rgc.csh.lv - Zagts dizains

Es nāku ar sūdzību, ka Weblapa rode.unri.lv zog Dizainu ar visu headeri. Un kā es zinu pēc autortiesību likumu. Kategoriski ir aizliegts Pavairot citu dizainus.Tāpēc es vēletos lai vinja weblapai uzliek Nulled forumu

D

D DeaP 02.11.2012

4.pants. Aizsargājamie darbi
Autortiesību objekts neatkarīgi no izpausmes formas un veida ir šādi autoru darbi:
1) literārie darbi (grāmatas, brošūras, runas, datorprogrammas, lekcijas, aicinājumi, ziņojumi, sprediķi un citi līdzīga veida darbi);
2) dramatiskie un muzikāli dramatiskie darbi, scenāriji, audiovizuālu darbu literārie projekti;
3) horeogrāfiskie darbi un pantomīmas;
4) muzikālie darbi ar tekstu vai bez tā;
5) audiovizuālie darbi;
6) zīmējumi, glezniecības, tēlniecības un grafikas darbi un citi mākslas darbi;
7) lietišķās mākslas darbi, dekorācijas un scenogrāfijas darbi;
8) dizaina darbi;
9) fotogrāfiskie darbi un darbi, kas izpildīti fotogrāfijai līdzīgā veidā;
10) celtņu, būvju, arhitektūras darbu skices, meti, projekti un celtņu un būvju risinājumi, citi arhitektūras darinājumi, pilsētbūvniecības darbi un dārzu un parku projekti un risinājumi, kā arī pilnīgi vai daļēji uzceltas būves un realizētie pilsētbūvniecības vai ainavu objekti;
11) ģeogrāfiskās kartes, plāni, skices, plastiskie darbi, kas attiecas uz ģeogrāfiju, topogrāfiju un citām zinātnēm;
12) citi autoru darbi.

Ir pārkāpts Autortiesību likuma 4.panta 8.punkts

R rgc 02.11.2012

Sveiki Es par šo cilvēku domāju slikti Tapēc kad šo diz var jepkurš uzlikt uz foruma

2. Tas ir Skin Var parmajnit kadu gribi piemēram mums šis patika

3. Šitam cilvēkam nevaig piekrist Viņš var izdomāt visu Viņš Nau lielāks par 12gadiem

4. Ja būtu Piemēram MajasLapas Dizains zagts tad jā.

K kurmiks3 02.11.2012

Seit ta ir tikai un vienigi tuksa muldesana par temu no kuras neko nesaproti.