www.sudzibas.lv RG konsultants Krāpnieki/nemaksā darbiniekiem!!

RG konsultants - Krāpnieki/nemaksā darbiniekiem!!

Dainis Rijkuris vada uzņēmumus DM Grupa un RG konsultant un NEMAKSĀ SAVIEM DARBINIEKIEM, turklāt vēl ņirgājas un sola fiziski izrēķināties, ja turpinās prasīt samaksu par darbu. Un viņš ir Deputāta kandidāts Tēvzemei un Brīvībai!!!

ChefLV 16.03.2018

Laba ziņa - ar Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes 17.08.2015. lēmumu Nr.8.72.2/121129 SIA "DM grupa" ekonomiskā aktivitāte ir slēgta. Šā gada 8.martā SIA DM grupa ir nodokļu parāds ir 10 254.98 EUR. Kā var secināt, nodokļus par tulkotājiem nav maksājuši. Aicinu tulkotājus turpmāk uzmanīties minētām personām!

ChefLV 16.03.2018

Starp citu SIA "RG Konsultants", kuru vada vecumnieku Doms deputāts Dainis Rijkuris reģistrēts tajā pašā adresē, kur DM Grupa un arī ir nodokļu parādu, tikai maziņu - 2688.56 EUR! Tāds bija "paraugkandidāts" no paraugpartijas "Tēvzemei un Brīvībai".