www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Slikts serviss, krāpšana izsmiešana

Rēzeknes slimnīca - Slikts serviss, krāpšana izsmiešana

Šodien (~19: 00) ieradāmies rēzeknes slimnīcā, traumatologija, sakarā ar sāpēm pirkstā, uzpampumu, kurš ilga jau diennakti (iespējamais iemesls-skramba pirkstā) ārstu konsultācijas talrunī lika noprast, ka steidzami ir jādodas uz slimnīcu, jo iespējams ir panarīcijs. Ierodoties traumpunktā, nesastapām nevienu ārstu, uzjautājot pēc palīdzības pēc pāris minūtēm ieradās medmāsa. Izjautājot mūs par to, kas ir noticis, izbrīnīti un nedaudz izsmejoši tika izteiktas pretenzijas par ārstēšanas paņēmieniem. (medmāsa=“kur jūs to izlasījāt? ” / mēs>”bet vai tas ir šobrīd svarīgākais? ”) medmāsa pēc pāris jautājumiem, apskatot pirktu un noskaidrojot, ka nav gulēta nakts izteica vēlmi nodot šo gadījumu ķirurgam, bet teica, ka jāsagaida ārsts. Pēc ārsta ierašanās, ”apskates” ārts jautāja, kāpēc vispār ieradāties, vajadzējis braukt jau iepriekšējā naktī, “turpiniet darīt iesākto, ja jau ir nedaudz palīdzējis” (ārsts)
pēc jautājuma, vai ir nepieciešama pase vai citi dokumenti, ārsts pateicis nē, ka varam braukt mājās.
Sekojoši:
>diagnoze netika noteikta
>tika izsmieta metode, kuru vēlāk atdzina par strādājošu
>ārstiem, mediķiem nebija šiltīšu (tāpēc nespējam nosaukt mediķu vārdus, uzvārdus)
>vizīte netika piereģistrēta (visdrīzāk, lai nākamajā dienā vai vizītē nespētu pierādīt, ka esam ar šo problēmu bijuši jau iepriekš)

p. S. Panarīcijs - strutains pirksta iekaisums, ko parasti, ierosina streptokoki un stafilokoki. Ārstē ķirurģiski. Jau viena sāpju dēļ negulēta nakts liecina, ka steidzami jāgriežas pēc palīdzības pie ķirurga. Smagu un ilgstošu strutošanu izraisa kaula panarīcijs, kas (ja laikus nav izdarīta operācija) rada pilnīgu pirksta kaula sabrukumu vai vispārēju organisma saindēšanos, amputāciju.

26.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (4)

Pacco_al 26.12.2019

Nu ārsti ir palikuši tik vienaldzīgi pret visu, tādi bravūrīgi un par pārējo vispār nerunāsim. Iedomājas, ka ir dievi zemes virsū. Un tas viss ir tikai tāpēc, ka neviens nesauc ārstus pie atbildības.
Ņems vēl nabadziņš apvainosies un kas tad strādās.
Pretīgi ir apzināties kādā zemē mēs dzīvojam, bet patiesība, paši jau esam to "dakteru smērēšanu" ar pateicībām iedarinājuši. Un summas cik man zinām tur ir ne mazas.

M Mego izmeklētājs 26.12.2019

Brīžam liekas ka pacients iierodas slimnīcā ar jau uzstādītu diagnozi un pieprasa to arī arstēt ,tad kapec vispār bij jabrauc?varbut tas nav par šo gadijumu nu bet ļoti bieži cilveki pēc google sev jau noteikuši diagnozi

BondsBonds 26.12.2019

Medicīnas līmenis krīt katru dienu. Faktiski var aiziet ar nopietnu diagnozi un nākamajā dienā aiziet...

S svaaaaaaa 02.04.2021

Izklasuās, ka aizbrauci uz traumāma ar skabargu pirkstā un saņēmi tieši tādu attieksmi, kādu vajadzēja par mediķu laika tērēšanu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes