Rēzeknes Slimnīca - Slikts serviss

Neirologs Aivars Sperga neuzticams ārsts. 2017. Gada novembrī pēc pieraksta, ar sava ārsta nosūtījumu un striktu pavēli diagnozi un ārstēšanu meklēt pie neirologa, devos palīdzības meklējumos. Rezultātā: pusotru stundu nogaidīju savu rindu, iegāju kabinetā un pavadīju tur divas minūtes. Ārsts neuzklausīja manu problēmu, nepaskatījās rentgena rezultātus, teju uzbļāva, sakot, kāpēc es te atnācu un uzrakstīja nosūtījumu tālāk. Tfu, kauns un negods. Rindā sēdēja slimi, pat veci cilvēki, bet kāpēc man nevar palīdzēt? Es jau ar divus gadus mokos un kad saņemos aiziet pie ārsta, saņemu tādu attieksmi.

д Джонни 02.03.2018

Айварс Сперга - широко известный в Резекне взяточник и хам. Клинические болезни пациента могут вызвать улыбку восхищения на его лице, а издевательское отношение к неисправимо больным пациентам является его кредо. Внимательно рассмотрите его руки, и увидите толстые пальцы мясника, но ни в коем случае не нейролога, не того человека, который должен по своей сути проявлять хрупкое внимание и осторожность к своему пациенту. Этому загребущему землекопу прямое место было бы на фабрике доктора Менгеле, а не в региональной больнице молодого демократического государства.