Rēzeknes Slimnīca - Slikts serviss

Labdien, par to ka šīs slimnīcas medicīnas darbinieki maigi izsakoties nogalināja manu vectētiņu atsakoties pildīt savus darba pienākumus un izmeklēt vecu slimu cilvēku. Šoreiz nestāstīšu. Mani nošausmināja fakts ka cilvēkam pēc operācijas sāk pampt rokā un viņš izjūt briesmīgas sāpes. Viņš dodas uz slimnīcu kur tika veikta operācija pēc palīdzības un saņem fenomenālu atbildi. Ārsts kurš jūs operēja ir atvaļinājumā mēs jums palīdzēt nevaram. Bet slimnīcā tomēr patur. Kad strutas no brūces nakts vidū sāk tecēt ārā un cilvēks vēršas pēc palīdzības viņam pasaka gaidiet rītu. Dārgie mediķi aicinu jūs atcerēties ka algu jums veido pacientu nodokļi un pacientu iemaksas. Miroņi nodokļus nemaksā.

23.06.2021

V vitols 24.06.2021

Pēc operācijas sāk strutot!Tas nozīmē ,to ka nokļuvusi operācijas laikā,vai pēc operācijas laikā brùcē ir netīrumi,nav bijušas higēnas normas pietiekamā līmenī!
Pacients vēršas pēc palīdzības,tad kad vairs nevar izturēt,sãpes,taču tajā brīdī strutas ir ļoti daudz savairojušās,viņam palīdzība būtu jāsniedz nekavējoties!
Ja nav nakts laikā uz vietas dakteris,kas spēj dabūt ārā strutas,personāla pienākums bija darīt visu iespējamo,lai dabūtu dakteri,vai pārvestu pacientu uz citu slimnīcu.
Vai izsauktu helikopteru ,lai transportētu pacientu uz Rīgu.
Pēc šī gadījuma var secināt,ka slimnīcā būtu jāveic kārdinālas pārmaiņas,lai šādi gadījumi neatkārtotos.
Vajdzētu informēt veselības inspekciju,jo iestāde savus kasjakus parasti mēğina slēpt sagrozot faktus.
Tā ir arī Pašvaldības atbildība!
Ja trūkst ārstu domājiet ,kā viņus piesaistīt!Jums par to maksā algas!
Un to ,,prātvēderu,,kurš pateica gaidiet rītu,viņam būtu jāzaudē darbs,jo slimnīcai ir jāsniedz palīdzība 24h dienaktī.

I ilrgjefiho 24.06.2021

Šādu gadījumu būs arvien vairāk un vairāk. Tās ir vienas no klasiskajām sekām kad cilvēki ilgstoši pie varas virza kangarus. Ko sēsi to pļausi