Rēzeknes Slimnīca - Slikts serviss

31.05.2021 tiku slimnīcā ar suņa sakostu traumu. Sašuva, ielika slimnīcā. Līdz šodienai 02.06.2021 ārstu neesmu redzējusi. Rēta jau bija uzpampusi un 2 dienas neapkopta. Gāju 3 reizes pie medmāsam. Visu laiku tik dzirdu jāgaida, jāgaida, jāgaida. Mums dadz pacientu. Kas tad es esmu? Vai tad es neesmu pacients.? Un ja nu man rastos iekaisums... Tiklīdz 3 reizes aizgāju sūdzēties kaut kas sāka kustēties uz priekšu. Teica ja ka vakar izlaidis, bet līdz šai dienai ne ziņas ne miņas... Par to kādās zāles man tiek laistas, un izrādās vēl vakcīnas. Es vispār biju šokā. Nepabrīdinot. Durt kaut ko tādu... Te varētu rakstīt gati un dikti daudz. Bet jēga? Vēl jo projām sēžu un gaidu brīnumu, kad nu beidzot dabūšu izrakstu un tikšu mājās.

02.06.2021

ā