Rēzeknes slimnīca - Paldies!

Paldies Rēzeknes slimnīcas insulta komandai ar Dr. Stērninieku priekšgalā un neiroloģijas-neiroķirurģijas nodaļas kolektīvam, kuri palīdzēja manai vecmāmiņai atveseļoties smaga insulta gadījumā! Neskatoties uz cienījamo vecumu - 91. Gads - vecmāmiņa atkal atguvusi dzīvesprieku un labu veselību. Paldies! Pārliecinājos, ka pacienti, kuri nonāk pie jums ir drošās rokās!

07.01.2020

Li

Tu Turkey901 07.01.2020

Šī nav Rēzeknes slimnīcas mājaslapa un atsauksmju sadaļa, insulta komandai ar dr. Stērninieku priekšgalā un Neiroloģijas-neiroķirurģijas nodaļas kolektīvu būtu jāpaskatās arī Jūs, tur, iespējams, arī kaut kas nav kārtībā, veselais saprāts ir aptumšojies un ir problēmas ar saprašanu.

Re RenāteRR 10.01.2020

Cienītā (kaut gan par ko Jūs cienīt?), ja cilvēks uzraksta normālu atsauksmi (jo kā zināms šis ir sūdzību,ATSAUKSMJU un komentāru portāls) jāizgāž savu žulti? Ja Liene M ir pateicīga, tad forši, ka cilvēks to ir spējīgs arī publiski pateikt, pretēji Jums, kas spējīga publiski paust tikai negācijas. Jūtu Jums līdzi!

Tu Turkey901 10.01.2020

Kur Jūs izrāvāt, ka šis ir atsauksmju portāls?!

Tu Turkey901 10.01.2020

Vai poga "Pievienot sūdzību" Jūsu galvā ir multifunkcionāla?!

Re RenāteRR 16.01.2020

Mani maz satrauc, kas notiek Jūsu galvā, bet saskaņā ar tīmekļvietnes “Sūdzības.lv” lietošanas noteikumiem atbildību par iesniegto datu pareizību pilnībā uzņemas iesniedzējs. Tīmekļvietnes izveidošanas un darbības pamatmērķis ir sabiedrības informēšana par iespējami negodīgām darbībām, SNIEGT ATSAUKSMES par dažādu komersantu darbībām u. c. Pamatā šādas tīmekļvietnes darbība ir saistāma ar sabiedrisko interešu ievērošanu un realizēšanu, vārda brīvību u. c. mediju tiesībām.