www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Neprofesionāls ārsts

Rezeknes Slimnīca - Neprofesionāls ārsts

Vakar iekaisuma dēļ nācās šķirties no zoba. Nelaipno attieksmi no ārstes vēl varētu paciest, bet kad atnācu mājās un konstatēju, ka raujot zobu ārstes kundze Olga Ondžule salauzusi vēl vienu, biju šokā... Iztukšoju visu savu maciņu, bet par to saņemu skumjas un nožēlu, ka uzticēju zoba raušanu šai neprofesionālajai ārstei. Rezultātā apakšžoklī vienā pusē palicis tikai viens lielais zobs un man ir tikai 25 gadi!

05.07.2019

Ki

Tu Turkey901 05.07.2019

Zobi bija jaunībā labāk jātīra, būtu vairāk zobu saglabājies apakšžoklī!
Tagad jāmēģina vairāk grāmatas lasīt un dokumentālās filmas skatīties, varbūt kāds gudrības zobs izaugs.

Ki kikky 05.07.2019

Tas nenozīmē, ka man tagad var lauzt ārā cik grib!

Tu Turkey901 05.07.2019

Iespējams, viņu tur visi iekšā knapi turās, nav iespējams tā netīšām 1 zoba vietā paķert divus, ja, protams, nestrādā ar garāžas "plaķenēm".

Ki kikky 05.07.2019

Ja viņi knapi turētos tad jau sen būtu izlūzuši. Es neteicu, ka izrāva, bet SALAUZA otru zobu, jo ar savām PLAĶENĒM to izmantoja, kā atspiešanās punktu!

Ki kikky 05.07.2019

Domāju, ka nav jēgas diskutēt ar cilvēku, kurš uzskata, ka gudrības zobi aug no grāmatu lasīšanas un dokumentālajām filmām...

Cr critical thinker 07.07.2019

neņem pie sirds. te ir kādi 2-3 no naudas apžilbuši zobāksti (jo ārsta vārdu viņi nav pelnījuši), tad nu viņi pļūtī uz velna paraušanu

Al AlEl 05.07.2019

Tā mēdz gadīties un zobārsniecības personai arī jābrīdina par to, attiecīgi iedodot veidlapu (kuru tu paraksti un piekrīti) ar aprakstītiem visām iespējamām situācijām, kuras var rasties raujot ārā zobu. Žokli arī var salauzt, btw.

Cr critical thinker 05.07.2019

kur tad Hellio ar pavēli braukt uz institūtu?

El ELLIO 06.07.2019

Nabadziņš! Atkal Tev nav miera!

El ELLIO 06.07.2019

Tikai 25 gadi un jau tik tālu aizlaisti zobi,ka tie jārauj? Halo meitēn!

La Lapene 07.07.2019

Nav fakts, ka zobu nevarēja izārstēt. Man bija līdzīga situācija, pateica, ka jārauj laukā zobs, bija iekaisis. Es izvēlējos braukt uz Daugavpili pārbaudīt, ko tur teiks. Ārsti tur ātri noreaģēja un jau pēc dažām stundām sāpes manāmi samazinājās. Rēzeknē par
5 min "konsultāciju" noplēsa 6 eiro.

El ELLIO 07.07.2019

5 min kosultāciju noplēsa 6 eur? Baigi lēti. Parasti konsultācija maksā vismaz 20 eur.
Interesanta pieeja,vai tās būtu 5 vai 50 min ārsts tērē savu laiku, instrumentāriju, tā ka viss ir par maksu. Laiks,kad konsultē par velti un bez rindas ir pagājis.

Cr critical thinker 07.07.2019

ellion, man prieks par Tevi. varēsi sēdēt uz sava naudas maisa un laizīt attiecīgo vietu. instrumentārijs viņai

El ELLIO 06.07.2019

Blakuszoba ielaušana nav nekas tāds! Tā var gadīties. Zobārstam ir jāatbalstās,lai neizceltu tavu žokli. Blakuszobs tāpat būtu pēc laika salūzis, iespējams,ka tajā jau bija plaisa,ja tas salūza atbalstoties.