www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Medicīnas darbinieku bezatbildība

Rēzeknes Slimnīca - Medicīnas darbinieku bezatbildība

Rodas jautājums, par ko ārstiem tiek pacelta alga?
2 gadu vecu bērnu atveda neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ar temperatūru 39,9, pēc tā tika gaidīts uzņemšanas nodaļā vairāk par stundu kamēr medicīnas darbinieks pievērsa uzmanību, pēc Ilgas gaidīšanas bērnu pārveda laicīgajā palātā, bija paņemtas asins analīzes un diagnosticēta zarnu traktas infekcija. Nākamajā rītā ārsts pateica, ka urīna analīzes mums ir kārtībā, man rodas jautājums ārstam, kādā veidā urīna analīzes varbūt kārtībā, ja viņas netika ņemtas? Vēlāk noskaidrojās, ka analīzes tika sajauktas un diagnosticēta nepareiza diagnoze. Kārtējais jautājums, no kā ārstēja manu bērnu un no kā tika ārstēts cits pacients? Beigu beigās, mūs izrakstīja no slimnīcas nākamajā rītā bez diagnozes, slimnīcā pa visu atrašanās laiku netika pat mērīta temperatūra. Medicīnas darbinieki visu šo laiku bija rupji, bezatbildīgi un vienaldzīgi. Pēc 24h bērns tika atkārtoti atvests uz slimnīcu, kur kārtējo reizi netika konstatēta diagnoze, tādēļ bijām spiesti griezties uz citas pilsētas medicīnisko iestādi.

25.12.2021

L Liene Mežamača 29.12.2021

Nu nopietni? Ar ātrajiem atved un gaidīt vajag stundu? Nu ja muldat, tad vismaz muldat ticami! Analīzes sajauktas, ar temperatūru 39,9 izrakstīja? LOOOL! Nekad neticēšu, un citiem arī iesaku šos suņa murgus nelasīt. Jautājums autoram, kāpēc tā nejēdzīgi melot, vēl Ziemassvētkos.

Z zuzija 09.03.2022

Rezeknes slimnica ,,ta ir naves slimnica ,kuri aizbrauc atro med,palidzibu ,,,majas brauc koka majina ,vienkarsi vecus cilvekus nearste ,iegruz stipras zales lai vins tur mokas ,un dabuj + vel dazadas slimibas !