www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Guļošam pacientam atteica mājas vizīti

Rēzeknes Slimnīca - Guļošam pacientam atteica mājas vizīti

Rēzeknes poliklīnika ģimenes ārsts V. Rogoļs atteicās brauk pie guļošā pacienta sakarā ar covid 19 bet pat nepiedāvāja izsaukt laboratorijas darbinieku uz mājām pacients nedēļu atpakaļ izrakstīts no slimnīcas kuras bija veikts covid test un mājas arī bija veikts ātrais tests zāles kuras bija izrakstītas epikrize nedēļu laikā nebija izrakstīti. Medmāsas attieksme ļoti bezsirdiga pa tālruni runāja rupja formā un pateica ka viņa ir dievs. Medmāsa pateica miršanas apliecību vienalga izņemiet pie mums. Ja pacientam ir 80 gadi tad var aizmirst par viņu un gaidīt kamēr viņš nomira mājas.

07.02.2022

L Laura Sondore 08.02.2022

Labdien,
ģimenes ārsts V. Rogoļs ir no Rēzeknes slimnīcas neatkarīgs veselības aprūpes sniedzējs. Rēzeknes slimnīca nav atbildīga par ģimenes ārsta darbību!