www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Arsti nav kompetenti

Rēzeknes Slimnīca - Arsti nav kompetenti

Ginekoloģijas nodala strāda necilvēcīgas personas, kas uztver sevi par dieviem. Uzmanības - 0, medmāsas guļ visu dienu, kad pienāc viņas pat no gultas neceļas, zem sedziņas ar tevi runa un vel ar muguru. Arsti uzdrīkstas bļaut. Tualetes visas ar asinim, jau varēja karantīnas laika biežāk mazgāt, nevis vienu reizi divas dienas. Tualete 1 uz visu nodalu. Antisanitārija pilnīga. Miskastes tualete pilnas, tas ari maina ka kuru reizi. Arsti tik dzer kafiju. Mirsti nost, mums kafijas pauze. Izskatās ka tā ari skan viņu Hipokrāta zvērests. Ir kauns par tādu valsts iestādi, un par to ka cilvēkiem ir jācieš. Dzīvojot pilsēta kur ir slimnīca, ir jāmeklē transports lai brauktu uz citu pilsētu, lai vismaz kads spetu palīdzes. Jo Rēzeknes slimnīca iesaku braukt tikai tad, ja gribi mirt.

21.06.2020

E

J Jelena Lubāne 21.06.2020

Kāds te stulbums sarakstīts! No dienas dienā gatavojos laist pasaulē 8.bērniņu. Rēzeknes slimnīcas ginekoloģijas nodaļā esmu bijusi daudzas reizes. Un par personālu un ārstiem ir tikai tās labākās atsauksmes. Vienmēr braucu uz turieni ar mierīgu sirdi, jo zinu, kā tur izturās pret pacientiem. Vienmēr jūtos, kā mājās. Tādas negatīvas atsauksmes parasti atstāj cacas, kas pašas bieži vien neadekvāti uzvedās, tāpēc arī personālu tas parasti dusmo. Normāli uzvedies un saņem pretī to pašu. Neticu nevienam uzrakstītam vārdam!

R Rēzeknes slimnīca 22.06.2020

Labdien!
Lai izvērtētu sūdzību un minētās nepilnības, ļoti liels lūgums vērsties Rēzeknes slimnīcas administrācijā! Tālrunis 28337758, e-pasts [slēpt]@rslimnica.lv

SIA "Rēzeknes slimnīca"