www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Ārsta bezatbildība

Rēzeknes Slimnīca - Ārsta bezatbildība

Bijām tikuši Rēzeknes slimnīcas traumpunktā ar rokas traumu, bija diezgan liels sasitums, kura dēļ sāka pampt vidējā pirksta locītava u pampums diezgan ātri piepildījās un izskatījās ļoti nelabi. Devāmies ap 23: 30 vakarā, stundu pēc traumas. Atnākot, māsiņa nosūtīja uz rtg. Lūzuma nav. Pasaucot ārstu pa tlf viņa teica “nau ko man zvanīt naktī par kkādu roku, ja lūzuma nav lai brauc mājās”. Māsiņa izrakstīja ziedi, roka turpināja pampt. Pateica nākt pēc izraksta. Uz manu jautājumu kā viņa viņu uzrakstīs bija sniegta atbilde “pēc maniem vārdiem, ja gribat varat rakstīt sūdzību, bet ārstu es piespiest atnākt nevaru! ”
super, paldies!

10.01.2020

L Linda_J 10.01.2020

Šis šaubīgais portāls neko nerisina. Nav jēgas šeit rakstīt.

R RenāteRR 10.01.2020

Aizdomīgi daudz bezatbildīgu ārstu šinī slimnīcā. Ož pēc mērķtiecīgas nomelnošanas kampaņas :D

S snenja 11.01.2020

Aizejiet paši ja gribat pārliecināties. Mani pašu ar meningītu gribēja izmest ārā ar vārdiem “ko tu atnāci, man nav uz tevīm laika”