www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca KVALIFICETI DARBINIEKI

Rēzeknes poliklīnika - KVALIFICETI DARBINIEKI

KO darit??? Manai sievai Rezeknes poliklinika proceduru kabineta panema asinis no venas.Atnakot uz majam saka sudzeties ka tirpst roka ,domajam ka paries ,pagaja jau nedela bet nekas nemainas ,aizvakar bijam pie tas masinas kas deva sprici,vinai bija dazadakas versijas ka itka pati vainiga kaut kur parslogojusi un ta talak...tomer beigas pateica ,nu piedodiet ta sanaca.Vakar bijam Ludza pie neiropataloga ,vina sledziensbija ka injekcija veikta nepareizi sakara ar to tagad ir jadzer 4 veidu zales jataisa sprices un jaiet uz sildiwanu!!!!Tagad sievai ir jakave darbs un protams aiziet finances zalu iegadei. Iesakiet ko lai dara,Jo rezeknes slimnica vel nevienam neizdevas patiesibu gut.

D

Vismaz Ludzā tikāk pie laba ārsta, dr.Zaharenoks patiešām saprot, ko dara:)

D dushmane 10.02.2013

žēl sievu!

Z ZANNA 22.08.2016

3 недели назад тоже сдавала кровь в резекненской поликлинике. Пришлось пережить. Я вообще боюсь смотреть, когда проводят эту процедуру. Но насторожило, что медсестра не помыла руки и ватный диск был сухим. Посмотрела, а у женщины пальцы в засохшей чей-то крови!!! Поздно было отказываться от анализа, она начала вводить иголку.Страшно к таким ходить. И трясусь, чтобы ничего не занесла.