www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Dr. Rancāne atsakās dot norīkojumu obligātai pārbaudei Rīgā

Rēzeknes poliklīnika - Dr. Rancāne atsakās dot norīkojumu obligātai pārbaudei Rīgā

2016. gada novembrī man atklāja CIN3. Steidzamā kārtā tiku norīkota uz Gaiļezeru uz operāciju. Laika gaidīt bez maksas operāciju nebija, tādēļ to veicu par saviem līdzekļiem. Norīkota plānveida pārbaude pēc 6 mēn., tieši uz 26.07.2017.. Līdzi jāņem norīkojums no ģinekologa. 19.07.2017. atnākot uz Rēzeknes poliklīniku konstatēju, ka dr. Kučinska, kura 2016. gada novembrī arī nosūtīja mani uz Gaiļezeru, ir atvaļinājumā. Vēlos piebilst, ka man nav kāda konkrēta ginekologa. Saistībā ar manu darba grafiku, varu nākt pie tā ārsta, kurš manā brīvdienā pieņem. Tad redzot, ka pie dr. Rancānes rindā sēž tikai 1 sieviete. Nolēmu uzgaidīt un palūgt, lai pieņem arī mani. Kad pienāca mana kārta, es izstāstīju visu dr. Rancānes māsiņai. Taču viņa pateica, ka nekādu norīkojumu daktere man neizrakstīs. Man esot jāgaida dr. Kučinsku un punkts. Tad es piezvanīju uz Gaiļezeru un saku, ka man nedod norīkojumu. Tur atbildēja, ka tajā gadījumā, ja dr. Kučinska ir atvaļinājumā, norīkojums ir jāizraksta citam ģinekologam, jo visi nepieciešamie izmeklējumi man ir uz rokām. Nāku vēlreiz pie tās māsiņas. Viņa man sāk stāstīt par naudu, ka par katru norīkojumu no dakteres noņem naudu un viņas man nedos norīkojumu. Tāda ir tā attieksme pret pacientu. Tad es aizgāju pie ģimenes ārstes, kurai visu izstāstīju, parādīju visus izmeklējumu rezultātus. Dakterīte man izrakstīja norīkojumu, bet pie dr. Rancānes vairs nekad neiešu. Un pie tam, kad pāris gadu atpakaļ biju 2 reizes pie dr. Rancānes, naudu par apmeklējumu viņa ņēma gan, bet neviens čeks netika izsniegts.