LV RU

Rēzeknes namsaimnieks SIA - Krāpšana

Rēzeknē 2017 gada maija mēnesī uzsākās mājas renovācijas darbi zemnieku ielā par iedzīvotāju uzkrājumiem. Paredzētie darbi mājai bija fasādes siltināšana, balkonu salabošana un ieejas durvju nomaiņa ar uzstādītām kodu atslēgām. Tajā laikā mājas vecākais , kas rīkoja iedzīvotājiem sapulces veicot aģitāciju, lai pats arī tiktu pie naudas apmazgāšanas. Kopā ar sia Rēzeknes namsaimnieka darbinieku drebejnieku bija visu izplānojuši smalki. A. intereses vadīts skraidīja pa dzīvokļiem vācot parakstus. Uzsākot mājas renovāciju pat mājai pamatu siltināšanas darbi netika veikti pareizi un tos pārtaisīja atkārtoti. Tad uzsāka balkonu margu demontāžu un pielabošanas darbus, kur celtnieki ar netīrām kājām staigāja caur iedzīvotāju dzīvokļiem. Tad uzsākās pats smieklīgākais, kad māju sāka siltināt. Pusi mājas nosiltināja un izrādījās, ka mājai remontdarbiem siltināšanai nēesot īstais paneļu materiāls par ko zināja mājas vecākais un sia Rēzeknes namsaimnieks darbinieks drebejnieks. Pēc šīm nelikumībām mājas vecākais ir izvācies no sava dzīvokļa zemnieku ielā un pārcēlies uz dzīvi vasarnīcā, bet savu dzīvokli izīrējis īrniekiem. Patlaban visai mājai krīt nost fasādes profīli un siltinājuma vate, kas katru dienu krīt garāmgājējiem uz galvām virsū. Tas pats ar fasādes siltinājuma vati, kas izraisa putekļus un rada bērniem un pieaugušajiem alerģiju lielu. Kā arī uz balkoniem nav iespējams izkārt drēbes, jo visas pieput ar siltinājuma putekļiem. Mums ģimenē ir trīs bērni un interesantā kārtā bērniem ir sākusies alerģija. Sia rēzeknes namsaimnieks jau divu gadu laikā nav novērsusi demontāžu fasādei un nodemontējuši krītošos profīlus un savedusi kārtībā balkonu apšuvumu darbus. Vecos balkonu apšuvuma loksnes savāca un drebejnieks savām vajadzībām. Maksu iekasē par īri no iedzīvotājiem pa pilnu cenu, bet nelikumības nav novērsuši.

Re

Komentāri (2)

Ss ss.lv 21.01.2019

Jā tiešām Andris Gabrusāns ir tāds cilvēks,kuram tīko sveša nauda. Strādājot uz dzelzceļa algas ir mazas. Patīk tēlot ļoti gudru un asprātīgu,bet patiesībā A.Gabrusānam prātiņš ir par īsu. Saistīts protams ka ar namsaimnieku kuri arī apmazgā naudu. Drebejnieks no visiem namsaimnieka objektiem naudu bāž kabatā un tādu nekauņu jau sen bij jāatlaiž no darba. Par naudas izsaimniekošanu Gabrusānu un Drebejnieku vajag kastrēt un lai atgriež naudu iedzīvotājiem.

Se Sergejs_Tot_Samij 22.01.2019

Всё это враньё! К тому же Ваша жалоба нарушает закон "Fizisko personu datu aizsardzības likums". Вам не помешает ознакомиться с его содержанием. А также ознакомиться со штрафами в Кодексе Административных Правонарушений "204.7 pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem"

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes