www.sudzibas.lv Rēzeknes gaļas kombināts Rupjš sanitāro normu pārkāpums

Rēzeknes gaļas kombināts - Rupjš sanitāro normu pārkāpums

Pirms dažām dienām biju iegriezusies Purvciema tirdziņā-kas nu no tā vairs ir palicis...Nopirku dārzeņus un garāmejot iegriezos Rēzeknes gaļas kombināta kioskā-sakārojās kādu gaļas ruleti(lai gan turpat ielas pretējā pusē ir "Rimi Hipermarkets", kur parasti arī iepērkos).Tā teikt"acī iekrita"vistas ruletīte.Gandrīz jau nopirku...BET!!!Pirms manis divi jauni cilvēki pirka JĒLU cūkgaļu(vitrīna gan bija nodalīta).Tātad ..PĀRDEVĒJA AR KAILĀM ROKĀM PAŅEM ATLIKUšO GAĻAS GABALU, ATLIEK TO ATPAKAļ VITRĪNĀ..UN PAT NENOSLAUKOT ROKAS ĶERAS PIE MANIS IZVĒLĒTĀ GATAVĀS PRODUKCIJAS IZSTRĀDĀJUMA, ko gatavojas griezt AR TO PAŠU NAZI!!!
Kad es pieklājīgi pajautaju, vai viņa gatavojas griezt ruleti ar to pašu nazi..pārdevēja paņem nenosakāmas izcelsmes pelēku LUPATU un sāk to nazi slaucīt...un vēl izmet, ka -es jau varu to nazi nodezinficēt!!!
..nu, protams es tur neko nenopirku, un arī turpmār šiņī tirdzniecības vieta nedomāju iegriezties.
Atliek vienīgi pabrīnīties par šī kioska saimniekiem, kas pieņem darbā absolūti neizglītotus cilvēkus, un pieļauj tik rupjus sanitāro normu PĀRKĀPUMUS!!!

A Aleksandrs 29.09.2009

ja jus, cienitie pirceji, zinatu, kados apstaklos un no kadiem mesliem gatavo jums ruletites, apvemtos baltam putam.RGK ne galu, ne jebkadus ta saucamos galas izstradajumus jau daudzus gadus neperku pat suniem.

A ANDREEWS 29.09.2009

tas uznjeemums jau gadus pieder checheniem...un ko juus gribat??

C cilvēks 30.09.2009

No autores rakstītā, es sapratu, ka runa tur vispār gāja par nenosakāmās izcelsmes lupatu. Autore, ja Tu gribēji, lai lupata būtu no Dolce Gabbana, tā uzreiz vajadzēja teikt un arī izglītībai, domāju, ar šo lupatu, nav nekāda sakara. Lai strādātu gaļas veikalā nav obligāti jābūt augstākai izglītībai, bet to, ka arī veikalā ir jāievēro sanitārās normas, tam es piekrītu. Svaigai gaļai ir jābūt atsevišķam nazim- tas ir fakts. Nevar ar vienu nazi griezt gan gaļu, gan desas un pēc tam ar to pašu nazi vēl kūkas gabalu.

E Eseseseseseseseses 01.10.2009

autorei taisniba. lietojot nazi, ar kuru griezta jeela gala, ne tikai saindesanos ar partiku (t.i. caureju un vemsanu uz paris dienam) var nokert, bet zinu gadijumu, kad cilveks tika paralizets un tagad pastavigi atrodas ratinkreslaa..runa seit nav par to vai pardevejai ir vai nav augstakaa vai da jebkada izgliitiba, bet gan par cilveka visparejo intelektualo limeni, kas vinjam atlauj saprast, kadas sekas var but si jelas galas griesanai lietotaa naza noslaucisanai ne visai tiiraa lupataa..

A Andrejs 18.11.2010

Kупил консерву''Lielops vina merce'' Резекне комбинат а там мясо непонятного происхождения со вкусом машиного масла на банке оказался просроченыый срок а стоят дорого

ē ēdugaļu 18.11.2010

Navajag muldēt!! Vienīgā normālā gaļa ir RGK. Citu ražotāju žāvējumi vienkārši nestāv pat blakus. Un sardeles ir pat ļoti garšīgas.
Veikalā pircēji tieši prasa RGK ražojumus, jo zin ka vienīgie ir ēdami.
Gribat sūdus ēst- pērkat Tukuma gaļas kombināta produkciju- nopirkām vienreiz spainītī šašliku, bet tur sagriesta vēdera plēve, dabūjām izmest ārā- sunim ar tik treknu nevar dot.

L Linda 18.11.2010

rgk smird jau sen!!!klientus, kuri noperk izstradajumus pat ar taarpirm, vadiiba iebaro ar davanaam un konjakiem-par kluseesanu.A tukuma desu cehs ne ar ko neatskiras no rezeknes, jo kas pie vadiisanas ticis!!!

J Jonff 04.06.2017

Rezeknes galas kombinats man cilvekus tagad vini atvera riga pie spices auto tirgus paviljonu un tirgo savs braka galu kura ir saindeta un zemniekiem izmanita .banditu kompanija es nekad nepirksu nekur un nekad pie viniem galas tauta izkonkuresim vinus lauka no Rigas

J Jonff 04.06.2017

Rzg rezeknes galas pavilvjons Riga tirgu saindetu galu

J Jonff 04.06.2017

Nekad neperkat sos sudus ar acim izskatas svaigs bet ka vinas ir taisits http://www.rgk.lv/lv/ un ar ko cilvekus tik mana un zemniekiem izmana lopus ka ari Pats ipasnieks ir Bandits