www.sudzibas.lv Rēzeknes gaļas kombināts Doktora desa vārītā - neatbilstība sastāvam

Rēzeknes gaļas kombināts - Doktora desa vārītā - neatbilstība sastāvam

Reti, kad izvēlos pirkt desas, bet iekārojās. Biju dzirdējusi, ka Rēzeknes gaļas kombinātam ir laba produkcija.11. novembrī nopirku vārīto doktora desu, pirms tam izlasot sastāvu, jo sekoju līdzi tauku saturam . Bija uzrakstīts, ka satur15, 4 g tauku 100g produkta. Mājās nogriezu gabalinu, pagaršoju, jocīga garša mutē- augslējas aplipušas ar taukiem, secināju nav ēdams. Lai neaiziet nauda postā, nolēmu desu ielikt zupā. Sāku griezt desu sīkos gabaliņos- viss nazis ar taukiem - domāju, ka liellopu pēc konsistences, bet sastāvā nebija minēta liellopu gaļas klātbūtne. No tā secinu, ka tauku daudzums, kas minēts produkta sastāvā, neatbilst tam, kas ir produktā. Tā tiek iestrādāti liekie tauki, maldināti pircēji un bojāta pircēju veselība .

D

A Aleksandrs 13.11.2008

Rez.galas produkcijas kvalitate jau sen ir kritusies, galas tur nav, viena soja ieksa.Ar kimiju klientu nepievilinas, cik zinu, veikalos pat atsakas stradat ar RGK tiesi kvalitates del.Personigi es so produkciju neperku vispar.

A any 13.11.2008

Nja, seko līdzi tauku sastāvam, bet ēd desu. Aļo! ;)))

L Lepi 13.11.2008

Ja visam seko līdzi, tad neko nevar ēst. Ja veselībai seko, tad jādzīvo laikos ar saviem lopiem.

A Aleksandrs 13.11.2008

Esmu Rigas Miesnieka piekriteja, stulbeni tadi, adiet tikai sii razotaja izstradajumus, kaut mans uznemums nepelna vel miljonus, iegadajos tikai Riga razotas desas.Nav ko te sudzeties, ejiet stradat, nedeldejiet datoram pogas.Sava uznemuma tadus sen jau patrenktu bez algas izmaksas prom.

C cilvēks 14.11.2008

Agnesei!
"Ejiet strādāt un nedeldējiet datoram pogas" Ha, ha, ha!
Baigi priekšzīmīgā uzradusies! Vai tiesības izteikties pēc Tavām domām ir tikai strādājošiem cilvēkiem un kurš te ir minējis, ka viņš nestrādā? Ja jau pati tik čakla un perfekta esi, tad ko nestrādā un deldē datoram pogas mācot citus, ko viņiem darīt un ko nē?

L Lepi 14.11.2008

Agnese, nepsiho un ēd vein savus izvēlētos Rīgas Miesniekus. Datora pogas deldēsim un strādāsim darbos bez Tavas palīdzības.

M Marina 14.11.2008

Droši vien, veikalā vecu desu nopirki, jo pati par sevi Rēzeknes doktora desa ir labākā pasaulē! Jebkurā gadījumā, man tā nazi ar taukiem nesmērē :D

E es 15.11.2008

Rīgas Miestnieks strādā tikai no importētās gaļas, lielākā daļa viss ir vakumpakās un ar 2gadu termiņu:-)es iesaku Jelgavas gaļas komb.

A Aleksandrs 15.11.2008

Rez.gal.komb.ir parpirkusi armeni, tur tagad no kvalitates nav nekaa, vini vel cer uz Rigas veikaliem, jo ar savam sausmigajam cenam Latgale nav ko darit, vinu produkciju neviens jau neperk.Ridziniekiem naudas vairak tapec vinu dargo preci vel perk.

A Aleksandrs 15.11.2008

iesaku izmeginat SIA DUBIKI kupinajumus, ka pasmajas pec garsas, garsigi ir ari SIA NAKOTNE izstradajumi, Maxima var iegadaties.

I Ints 15.11.2008

Nav ko muldēt uz Rīgas Miesnieku normālākās desas Latvijā.

Rezeknes kombinatam-pheeeeeeeeeeeeee:(

O ome 21.11.2008

Tie, kas Rīgas Miesnieku slavē - nu ārprāts!!! Sojas fani :))
Un tas tipa mājas kūpinājums :))) kāds mājas kūpinājums???? - tīro ķīmiju laiž virsū!!! pavērojat, zem ādiņas cik dziļi tā ķīmija tikusi iekšā - tumši brūns loks apkārt!
Un ūdeņainās gaļas - paskataties, visas vienos mazos caurumiņos - no ūdens spricēm!
Un kur tad vēl lētie cūkgaļas šašliki šālītēs! Zilo gaļu apstrādā ar sarkano krāsvielu (maskās un kombinzonos tērpti strādnieki) lai smuka krāsa būtu. Vēēē...
Un vistu stilbi, šķiņķi, vistas piesūcinātas, ne tādas, liesas kā Lido pirms 10 gadiem :(

A Aleksandrs 21.11.2008

Rgk tiesi tadu produkciju ari razo, fui.

A Aleksandrs 18.12.2008

Svaiga gala vakuuma izradijas jau smakojosa, termins vel bij labs.Aiznesu uz partikas veterinaro dienestu parbaudei.

ē ēriks 10.01.2009

Sveiki! Es jūs nesaprotu, vai Latvijā ir tikai šie uzņemumi? Pagaršojiet Ventspils "Miesnieka" produkciju, par tādu jūs neesat nemaz dzirdējuši. Pamēģiniet šā uzņēmuma kvalitāti! Viņš ir mazs uzņēmums, bet spēcīgs!

A Aleksandrs 11.01.2009

Tadu vel nedzirdeju.

ē ēriks 15.01.2009

Miesnieka produkciju var iegādāties arī Rīgā, piemēram, veikalos "Nelda", "SKY", šie ir tie lielākie, pagaršojiet!

R RGK 20.02.2010

labaak ļautiņi vienkārši GO VEG !