www.sudzibas.lv Rēzeknes gaļas kombināts Es to uztveru kā krāpšanu

Rēzeknes gaļas kombināts .Cūku ribiņas BBQ marinādē - Es to uztveru kā krāpšanu

Ja nevēlaties izbojāt savu brīvdienas vakaru dārzā, ar draugiem, silti iesaku neiegādāties šo produktu.
Foto redzamais nekādi neatbilst patiesībai. Es protams saprotu, ka cūku ribiņas nozīmē arī kaulus.
Taču es neiedomājos, ka tas nozīmē tikai, labi rūpīgi nomizotus ribu kaulus! Sarkana tur ir tikai marināde
(mērce) ar dīvainu piesmaku (bet ok... Var būt veikals nebija pienācīgi uzglabājis) , kura gan pazuda cepšanas gaitā.
Par šīm, grila ribiņām, prieks būs tikai suņiem, izcepot var kaulus sūkāt cik grib, vairāk, kā dažas, starp kauliem
iemaldījušās gaļas šķiedras ar zobiem nesakasīsiet. Ir kādreiz pirkti līdzīgi produkti no citiem ražotājiem, bet tur tomēr, atšķirībā
no šīs reizes, bija sajūtama gaļa! Un vēL... Es tomēr uzskatu, ka 4.70 eiro par kauliem ir stipri par dārgu.
Un kurš kompensēs izbojāto vakaru? Strīdēties nevēlos...
Vēlos brīdināt potenciālos pircējus. Bet var jau būt, ka kādam garšo kauli, atšķirībā no manis.

C critical thinker 18.09.2017

4,70 bija par marinādi...
ribiņas - nu, pareizi, kauli. jāmeklē tad citreiz 'ribiņas ar gaļu'