www.sudzibas.lv Rēzeknes Augstskola-RA Izspiedējis pasniedzēji

Rēzeknes Augstskola-RA - Izspiedējis pasniedzēji

Pēdējam vieta kur studēt, piedāvātas profesijas ir pilnīgs mēsls, pēc ''augstskolas'' beigšanas garantēju, ka izvēlētajā sfērā nekad nestrādāsiet, ar savu diplomu varēsiet iekurt krāsni(labākajā gadījumā), tas īpaši attiecas uz Inženieru fakultāti, bet pārējas fakultātes nav īpaši labākas. Pasniedzēju un lektoru attieksme ir pilnīgi apbrīnojama, bieži vien lektori mēģina pazemot kādu no studentiem, kurš izrāda kādu pretestību vai neapmierinātību pret pasniedzēja darbu. Pasniedzēji mēģinās Jūs nogremdēt, lai jums būtu vēlāk jānāk pa maksu un jāsamaksā viņam 4Ls. Īpaši gribētu izcelt angļu valodas pasniedzēju M.Opincāni un ekoloģijas pasniedzēju I.Laizāni kuras dēļ 4Ls darīs visu iespējamo un neiespējamo, lai no Jums izsspiestu 4Ls
No daudziem studentiem ir dzirdēts, ka dažus studentus apsauc lamu vārdos kā ''mauka'' (izklausās nereāli, bet tā nu tas ir..) Protams studets jau neko nevar izdarīt, jo viņš taču budžetā, ja grib tur palikt, tad labāk neteikt neko.

E

L Linda 29.12.2010

ar siis augstskolas diplomiem pat Irijaa nenjems seenes lasiit:(Velti izskiests laiks un iipasi-nauda!

J Jaanis 18.01.2011

Taa ir!

D didii 18.01.2011

un tip ar LU diplomu ir labaak?:D vel RTU vai Stradinus varetu padomat...

Ja galvā autoram putra, tad jebkura augstskola nespēs tam palīdzēt.
Esmu mācījies Rīgā un tagad turpinu Rēzeknē, viennozīmīgi Rēzeknē ir labāk.