Retro Foto pakalpojumi - krāpšana

Sarakstīšanos rikojam tikai ar vedējiem un izlēmam aiziet nofotografēties.Runāts bija uz 50.-Ls Ar viņiem vienojāmies,iemaksājām ddrošības naudu 30,-Ls Kad bildējāmies viņi ieteica dažādas kombinācijas u.t.t Pēc logikas vajadzeja but,ka pēc tam datorā izvēlamies kuras ņemt,kuras nē.Savukārt vini sataisija visas,kopijas tik cik cilvēku bildē+apstrāde+ierakstīšana diskā+kkādas mistiskas dāvanas=Kopā 127.-Ls Turpmāk vairs pie viniem neiešu :(
Kvalitāte ļoti laba.Attieksme 0.Ka tik vairāk naudu izspiest,jo uz kāzām tak neekonomē.

R

A agacis 18.04.2013

Mana pieredze ar šo salonu stipri līdzīga, kvalitāte normāla, bet ja runa par naudu-KĀSĒJI!
Es tur vairs kāju nesperšu un citiem arī neieteikšu.

E Edgars Zorge 20.01.2015

Jau vairākas reizes esmu izmantojis šī salona pakalpojumus un esmu palicis apmierināts. Kvalitāte ir ok, un cenas arī.
Viedoklim par kāsējiem nepiekrītu, ja jums nav naudas, tad izmantojiet kuponu iespējas vai neapmeklējiet foto salonus.
Cenu un kvalitātes ziņā viss demokrātitskākais, un ar odziņu - viņu daudzie tērpi.

E EgitaF 27.08.2015

Mjā, izlasīju šīs atsauksmes pirms fotosesijas, nenoticēju... pārbaudīju... tagad ticu!
Kāda būs bilžu kvalitāte - vēl nezinu, bet cenas starpība bija ohohoho...:( Speciāli iepriekš jautāju ar kādu summu jārēķinās - atbilde - aptuveni 70 EUR (nodomāju, nav maz, bet ko lai dara...), finālā aprēķinu uztaisīja par 149 EUR!!!
Neesmu nabaga, bet šāda rīcība tomēr smuka nav...:(
Katrā ziņā, diez vai kādreiz vēl tur iešu un diez vai kādam šo iestādi ieteikšu... Žēl, jo sirsnība un attieksme tiešām ir ļoti patīkama...