Restorāns "Plaza" (Hotel Latgola) - komunikācijas trūkums

kādā jaukā sestdienas rītā savā dzimšanas dienā nolēmām ar ģimeni pusdienot restorānā "Plaza", ieejot hotel "Latgola" administrācijā jautāju vai restorāns ir atvērts un vai var papusdienot, kur mums jauki atbildēja jā, protams! Iegājām restorānā apsēdāmies, pienāca klāt kāda no darbiniecēm un teica, ka viņi vēl esot slēgti atveras plkst.12.00, bet bija jau 11.55 un restorāns atvērts. Mēs ar ģimeni izgājām koridorī pagaidīt tās piecas minūtes kad ļaus ieiet restorānā, gaidījām, gaidījām kamēr uz koridori atnāk cita dāmīte un saka, ka šodien restorānā virtuve nestrādā mūs neapkalpos. JAUTĀJUMS: kāpēc mums kā muļķiem nācās sēdēt tai stulbajā koridorī, vai nevarēja uzreiz pateikt, ka restorānā virtuve nedarbosies.SAJūTAS BIJA TIK STULLBAS, KA NEVAR APRAKSTīT. Jau administrācijā teica, ka restorāns ir atvērts, bet mūs kā muļķus lika gaidīt, un pec tam pasaka, ka nestrādā!!!!!!!!!Pēc šī gājiena ne es, ne mani draugi un kolēģi diez vai apmeklēs šo restrānu un hoteli.Daugavpils personāls vienmēr spēj atšķirties ar savu neprofesionalitāti!!!!!!!!!!!!!!

I

L Lady Elita 28.02.2017

Neiesaku apmeklēt Viesnīcu /restorānu Ladgola...ceļojumā pa Latviju ar ģimeni gribējām tur nedaudz atpūsties un paēst...,ieejot restorānā pie mums uzreiz pieskrēja no apkalpojošā meitene un pateica ka šodien šeit būs bankets un citus klientus nepieņem un paēst mēs šeit nevaram,ja gribam tad varam tikai paskatīties pa logu uz Daugavpili no uzgaidāmās telpas un ātri...Mēs viņai neko tādu nevaicajām un nekādas arī intreses nebij skatīties pa logu...,apsmiekls...!Diemžēl līdz ar to palika nepatīkamas atmiņas par šo iestādi un turp vairs negribu doties.