restorāns PARI"SS - virtuve

21.jūnijā pl.13.00. ar draugu apmeklēju rest.PARI'SS. Esmu bijis gandrīz visos Rīgas restorānos, varu teikt, ka tik sliktu virtuvi neesmu baudījis nekur. Viss ēdiens bija pārsālīts pat priekš manis, jo man patīk ja ēdiens ir ar sāli un citām garšvielām. Tika pasniegta mikroskopisks gabaliņš pīles, kura bija cieta kā pazole. Garnieris pupiņu konservi par 48 santīmiem laikam no RIMI. Šajā otrajā ēdiena šķīvī bez aizkustinoši mazā pīles gabaliņa bija arī SARDELE ?! , kuru pagaršoju nelielu gabaliņu un sapratu, ka labāk tālāk neriskēt.
2. NEADEKVĀTA cena 41 ls.
Starp citu tauta jau laikam zina, jo laika posmā no 13 līdz pl. 14 .00. mēs ar draugu bijā vienīgie apmeklētāji plašajā zālē.
NEIESAKU NEVIENAM restorānu PARISS. Esmu bijis Francijā, šajā restorānā nav pilnīgi nekas no franču ēdieniem. Arī konservētās pupiņas no RIMI par 0,48 sant. nav ne franču recepte ne franču ražojums.
Kauns lai ir SIA "Tradition Francais"
Edgars Dimants

E

K kurmiks3 22.06.2013

Tas ir taads pats "restoraans", kaa BELA"SS pie autoostas.