www.sudzibas.lv Restorāns Orients Tas nav restorāns, tā ir vienkārša stulba ēdnīca

Orient - Sultāns - restorāns - Tas nav restorāns, tā ir vienkārša stulba ēdnīca

Cilvēki tas ir šausmās. Tādu sliktu apkalpošanu es vel neredzēju. Nesen bijām Orientā (Sultana). Gaidījām ēdienu karti pusstundu, pēc tam vel pusstundu gaidījām lai oficiante atnāktu pieņemtu pasūtījumu. Viņa atnāca ar tādu ģīmi, ka gribējās vienkārši bēgt no restorāna. Bet mums tik ļoti gribējās ēst, ka mēs uz to aizveram acis. Tad viņa atnāca ar kečupa „Spilva„ bundziņu, kurā nebija pilna. Parasti viņi atnes to maza trauciņā, nevis nepilnu, netīru bundžiņu. Kad mēs jau paēdam, ilgi gaidījām rēķinu, kad oficiante atnāca viņa pateica frāzi, kura mani galīgi nogalināja: es negribu iet uz otru stāvu paņemiet atlikumu lejā (mums bija galdiņš 2 stāva).Tas nav restorāns tas ir vienkārša stulba ēdnīca.

Z

4 4u4undras 14.04.2009

Un pareizi izdarija:)))))

R Rima 14.04.2009

Ui, briesmas.

L lana 11.08.2009

miskaste, kur prasa baigo ceņņiku, kādreiz bija laba vieta, tagad dārga miskaste...arī produkti ziemā veci, kad maz cilvēku...

H hihi 28.01.2010

:D :D :D Labais

N non_existent 24.08.2010

jā, piekrītu, vieta patiešām izcili pretīga..neiesaku tur nevienam iet..pirmkārt jau apkalpošana zem katras kritikas..arī es pirms kāda gada tur iegāju paēst, oficiante, kas apkalpoja, skatījās uz mums ar tādu skatienu, apmēram, ko jūs vispār te esat atvilkušies..kad jautājām kaut ko par ēdieniem, tad atcirta tikai un viss..nekad tur savu kāju vairs nesperšu..