Restorāns Orients - Slikts serviss

Esiet uzmanīgi iesaistīties jebkādos pakalpojumos ar šo iestādi. 1. Apkalpošana necila. 2. Pazūd privātās mantas. 3.
Uzrīkojām banketu. Piedalījāmies 26 cilvēki. Visi ģimenes locekļi. Viens no bārmeņiem piesevinājās viena cilvēka dārgu pildspalvu. Kad sākās skaidrošanās-protams vis tika nosodīts kā pašu vaina. Bet ejot minūtēm otrais bārmenis atnesa pildspavu un teica ka cilvēks esot aizmirsis parakstoties par rēķinu. Bet kuram pildspava atradās uzvalka iekšējā kabatā. Nereizi neizvilka to no kabatas. Bet uzvalka žakete atradās koplietošanas telpās. Izdarot secinājumus bez policijas iesaistīšanās. Ir neatbildēti jautājumi. Neskatoties uz to ka apkalpojošais personāls ir nepieklājīgs. Uzdrīkstās šurīt pa klientu kabatām. Skaisti) ) ) ) ) )
esiet uzmanīgi izvēloties atpūtas vietu tieši sijā iestādē.

H Helloo 24.09.2019

Bārmeņi neapkalpo otra stāva banketus ❗️ Bet viesmīļi
Lūdzu nejaukt viesmīļus ar bārmeņiem ‼️