Restorāns Medzābaki - Apkalpošana

Vasarā diezgan bieži apmeklējam šo vietu. Apkalpošana, ka nu kuro reizi, ja bija Bārmenis, tad super, ja kāda meitene,tad ne visai. Ēdiens, arī kā nu ko reizi(laikam atkarīgs no pavāra) bet berniem ir kur izskrieties, un ar laivām var pavizināties. Decembrī nolēmām iebraukt, un paēst pusdienas......skats pavērās šausminoš. Ejos viesnicā iekša pretīm sitās kanalizācijas smaka(administratore laipni paskaidroja, ka trubas plīsušas) uz jautājumu vai restorāns strāda, viņa īsti nemācēja atbildēt(hm, restorāns atrodas no viņas apmēram 50metrus uz leju) labi, devāmies lejā.......zāle izvandīta, galdauti uz grīdas, egle apgāzta..........uz letes divi trauki, kuros pilēja ūdens, un mežonīgs aukstums zālē......tā mēs tur stāvējām kādas 3 minūtēs. lidz no virtuves pabāza galvu sievišķjis(laikam pavāre) un prasīja ko mēs gribam........hm, doma bija ēst, bet šī vēlme sāka jau pāriet.....................tad viņa nesagaidīja atbildi, un paziņoja, ka viņa mūs apkalpos. Pieņems pasūtījumu, un pati arī to pagatavos( vai nav burvīgi) labi piekritām, bet ak tu nelaime, viss ko mēs izvēlējāmies, nebija pieejams, tad jautāju, kas vispār ir??? Esot kaut kāds dienas piedāvājums, uz kuru mums vairs nebija vēlmes skatīties, un mēs devāmies prom, jāpiebilst, ka tajās 10 minūtēs pamatīgi pārsalām.
Nezinu kas atgadījies šai vietai( vasarā bija pavisam cits skats) bet pēc si apmeklējumu pazuda vēlme, tur atkārtoti doties. Ja un apmeklējot tualeti, izrādījās, ka ūdeni nav iespējams nolaist, pasakot to administratorei( viņa laipni atbildēja, protams, jo mums nav viesnīca ūdens, jo vienreiz esot taks mums teikusi, ka trubas pušu) ak es neaatapīgais!!!!!!
žel, katik jauka vieta ir tā pagrimusi!!!

D Dax 29.07.2013

Pilnīgi pagrimusi šī vieta, žēl tomēr, bet arī es nekad vairs tur neiegriezīšos.

D Dax 29.07.2013

28.jūlija pustdienlaikā piedzīvojām dziļu vilšanos par ''Medzābaku''restorānu.Braucām ar draudzeni atzīmēt patīkamu notikumu, paēst pustdienas, nekur nesteidzāmies, bet rezultātā sabojāts garastāvoklis un tukšs vēders.
Apsēdāmies pie galdiņa āra terasē, pēc 15 minūtēm atnāca viesmīlis, bet ēdienkarti mēs vēl pat acīs redzējušas.Nu labi, pēc 5min.atnesa ēdienkarti, gaidam, gaidam, paiet vēl 15 min.-eju interesēties, vai vispār kāds šeit apkalpo.Jā.tūlīt pienākšot.Izvēlamies tikai salātus un desertu, jo gaidīt otros noteikti vairs nevēlamies.Noprasu viesmīlim-cik ilgi jāgaida-5min, nu labi.Sēžam 10min, sēžam 20min -beidzot skrien viesmīlis ar vienu salātu porciju, ak neraža-galda piederumu ta nav.5min paiet atnāk ar galda piederumiem.Nu un kur otra porcija?Draudzene ķeras pie ēšanas-avokādo-garneļu salāti ēdnīcas līmenī visādā ziņā, bet nu tas tā.Paiet vēl 15min viesmīlis mūs acīmredzami ignorē un otrā salātu porcija un deserts nav sagaidāmi . Ko kurš darītu šinī situācijā?Mēs nolikām 3.10ls un aizgājām projām, lai nekad mūžā neiegriestos šinī vietā.Kopumā pavadījām stundu un sapratām, ka ''Medzābaki''nerūpējas ne par klientiem, ne savu reputāciju, jo kamēr sēdējām-nesagaidījuši viesmīļu uzmanību 15 min.aizgāja klienti no 4 galdiņiem.Citi klienti skraidīja kaut kur iekšā pēc ēdienkartēm, bet tāpat nekas nenotika.Jaunekļi viesmīļi izskatījās ka strādā pirmo dienu, vispār nesaprot neko no viesu apkalpošanas, bardaks pilnīgs.Žēl, ka nācās tā vilties, bet nu arī negatīva pieredze ir pieredze, turpmāk iesim tikai tur, kur viesus gaida un ciena.