restorans/bufete krisjana barona iela - Kiniesu virtuve/bufete

Dzirdeju no pazinam par kiniesu bufetes atversanos Rigas centra...esmu kiniesu virtuves cienitaja..un ne vienu reizi vien apmekleju tada tipa iestades Vacija.Loti nopriecajos kad padzirdeju kad tada iespeja ir ari pieejama Rigas centra..Bet es biju vnk milziga sasutuma ieraugot realitati: netiri galdauti,auksts ediens, ediena izvele galiigi nekada, aukstas telpas....kasee man pieskir piederumus...viss tik nesanitaari ..wnki liels fuii!!!!!!!!! Labak aiziet nopirkt vienu belasu Rigas tirgu..kas bus vismaz silts, un 10 reizes gardaks neka visa bufete kopa nemta!Tihij uzas ,a ne restoran/bufet!

M Mierinsh 02.02.2015

man liekas ka ir labi, nav restorāns, bet cenai atbilstošs eediens un garšas ziņā labs, un aukstu vel nereizi neesmu saņeemis. Man patīk.