Rere Būve SIA - Krāpnieki

Никогда не связывайтесь с Ре Ун Ре, это полные ушлёпки. А главный ушлёпок это пауниньш. Кидают всех и очень жёстко. У них такая бизнес модель, прессовать своих субподрядчиков до такой степени пока у фирмы не останется никаких ресурсов. После каждого их объекта 2-3 фирмы подают на неплатежеспособность.

Ventilators 28.03.2018

Ja, tas ir tas pats kas ziņās un esat dabūjuši pa kaklu. Vāciet lietas materiālus un prom uz policiju/ tiesu utt.

P Pēteris 38 24.05.2018

Janis Pundurs no Rere - Uzmanaties no viņa , iemana objekta , pēc tam uzmet , vispār nemaksā nevienam Pulka ielas 8 objekta

K Kumpiņšdub 01.10.2018

RERE apzināti čakarē savus apakšniekus un nemaksā līgumā paredzēto naudu, speciāli rada grūtības apakšuzņēmējiem, lai tie nevarētu laikā darbus pabeigt un tad nogriež 20-30% no līguma summas. Apakšuzņēmējs ir spiests nesamaksāt vai nu strādniekam vai materiālu piegādātājam vai nesamaksāt nodokļus?

G Geris33 10.12.2018

Re re vel joprojam nav samaksajuši apakšniekam naudu.sviests ne firma velk visu garūmā no būvniecības maz ko jēdz.