www.sudzibas.lv Rentrix autonoma Neatgriež depozītu utt

Rentrix autonoma - Neatgriež depozītu utt

1. Mersedes benz cls320 pilnigi nojāts vizuali 2. Auto tehniskais stāvoklis loti slikts, auto riteņu savirze pilnīgi greiza auto rausta pa visu ceļu ļoti bīstami. 3. Atrodot csdd auto tehniskas apskates datus parādās ka skati nav izgājis jo auto motorā nebija elļa (pēc pirmiem 100km jau pieprasija uzliet eļļu) slotiņas vecas nodilušas auto lietus sensors nedarbojas riepas pilnigi plikas iekšējās malas visticamāk savērsuma dēļ! 4. Norunāto naudu ko atgriezīs par nenobrauktiem km neatgrieza kaa arī depozītu paskaidrojums bija nesot ieverojis ceļa satiksmes noteikumus (parkapis braukšanas atrumu) protokolus nedabuju kaa arii fotoradari nenobildeeja. Un 5. Uz auto nodošanu sieviete neieradas nenoteiktu iemeslu deeļ nācās auto vnk atstat stāvietā lai nenokavētu lidmašīnu. Uz zvaniem un epastiem vairs neatbild. Un vēl auto neatbilst bildēs redzētajam. Esmu loti neapmierināts un iesaku citiem neņamt auto no šiem cilvēkiem no sievietes oļesjas un vinas uzņēmuma rentrix. Shim uzņēmumam ir arī audi a6 bmw 730 bmwz4 domājams taadā pašā stāvokli

I