Rent Any - Krāpšana

Iznomā auto nesniedzot visu informāciju. Auto ir aprīkots ar slēptu gps izsakošanas ierīci par kuru līgumā nekas nav teikts. Sańemot auto nesniedz nekādu informāciju par to kad jūs tiekat izsakots kā arī tas kad vińi seko ar kādu ātrumu jūs pārvietojaties. Tas tiek darīts ar krāpšanas nolūku, jo drošības nauda netiek atgriezta.

K

Dainis 09.08.2017

Jebkurā nopietnā nomā automašīnas ir aprīkotas ar sekošanu, kurā vietā jūs šeit saskatat krāpšanu? Vai tas, ka pārsniedzat ātrumu un pārkāpjat nomas noteikumus nav krāpšana?

K Kzkzaa 09.08.2017

Tad kapēc līgumā nekas par to nav teikts? Katrā normālā auto nomā sniedz informāciju kad mašīna ir aprīkota ar izsakošanas ierīci. Informāciju sniedz gan mutiski gan uz līguma. Nevaru nosaukt šo par nopietnu nomu.

Girts 09.08.2017

Nepārkāpj likumu un nebūs bēda !

M Martins Ikselis 10.08.2017

Parsniedzot ātrumu Tu apdraudi nomas objektu un ir tikai logiski ,ka nauda netiek atgriesta! Visi nomas auto ir aprikoti ar gsp...

K Kzkzaa 13.08.2017

Esmu irejis auto daudzas valstiis un pilniigi jaunus 2017 gada un nekad naw bijus problema ar drosibas naudu. Tas ir tikai lv noire vecu lamatu un tev vel neatgriez naudu. Aizstavi draugu cik vien velies bet nu pec pieredzes zinu ka ta ir cilveku chakareshana.