www.sudzibas.lv Renāte Rieksta drausmīga attieksme pret klientu

Renāte Rieksta - drausmīga attieksme pret klientu

Drausmīga attieksme kontaktējoties caur vēstulēm draugiem.lv. Brīnos vispār ka kāds no šīs R. Riekstas ko pērk. Paujautāju par cenām, izmēriem, pretī saņēmu neapmierinātu attieksmi ka KĀ VISPĀR IEDROŠINOS KO JAUTĀT, liekas ka cilvēks ar kreiso kāju no gultas izkāpis. Publisks FUJ!

D

I Ivo 13.11.2011

dīvaina sūdzība

R RenāteRieksta 20.11.2011

ļoti jauki, paldies :))

K [email protected] 21.11.2011

tiesam tada attieksme ir no vinas!!

Z ZiwCiw 08.02.2012

Ooooo jā, man bija tāpat un likās, ka es kaut ko ne tā viņai uzrakstīju, bet kad pārlasīju savu vēstuli, sapratu, ka esmu ļoti solīdi, pieklājīgi un pavisam normālu jautājumu uzdevusi. Es nez, tāda sajūta, ka viņai tikai ir vajadzīga nauda, poh*** ko tu gribi, tikai maksā un aizveries...

Tiešām meitenes ir tik izmisušas, lai tajā lapā iepirktos pie tādas attieksmes???!

L liiva 12.02.2012

uz manu vēstuli vispār netika atbildēts. tad rodas jautājums- kā šim cilvēkam izdodas vispār kaut ko "nopārdot"?