AtrisinātaRenārs - Zādzība

Renārs tika nolīgts privātmājas iekštelpu remontam, apmetums, špaktelēšana, krāsošana. Sākumā normāli strādāja un saņēma katras nedēļas beigās par padarīto, bet 3šā mēneša beigās saimnieka prombūtnē apzaga objektu par vairākiem tūkstošiem. Vēlāk īsziņās gan atzinās un solija visu atgriezt, bet tā arī līdz šim to nav izdarījis. Šobrīd lieta ir nodota valsts policijai un ir uzsākts kriminālprocess. Renārs strādāja kopā ar kolēģi Guntaru Šuksti p.k. man nav, abi no Liepājas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 24.05.2018

Renars vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

U

Работяга 04.12.2017

Forsi jus darba iekartojat... ceru ka jus dabusiet ko esat pelnijat...

U Uģis R. 09.12.2017

Jā, viss bija forši, ļāvu palikt objektā, lai nav jābraukā.
Pēc notikušā devu laiku visu atrisināt, vienoties, bet negribēja.
Dieva dzirnavas maļ lēnām, bet pamatīgi.
Latvija nav liela, tāpēc tādā stilā tālu netiks.

E Es Em 12.12.2017

Nolīgto summu par darbu neizmaksājāt.Policija to apstiprinăja ar visiem pierādījumiem.Paši esat krăpnieki.Pārbaudīta informācija.

Работяга 12.12.2017

Latvija nav liela, bet jus celtniekus vairs nemeklejiet citadi visu latviju seit izliksiet, ar tadu attieksmi "izdariet kautko"

Dainis 04.12.2017

Parasti tā celtnieki rīkojās, kad viņiem neizmaksā algu, ka tik paši uz ragiem netrāpat, jo darba līgums jau droši vien nebija.

U Uģis R. 09.12.2017

Jā, bet arī mutiska vienošanās ir saistoša un ir e pasta vēstule, kur uzskaitīti visi darbi un cipari un Renārs ir parakstījis papīru par saņemto naudu un ir īsziņu sarakste, kurā atzīstās zādzībā. Devu laiku visu nokārtot mierīgā ceļā, izrunāt, ja kas nav aprēķināts, bet negribēja.
Domāju, ka šeit nostrādāja dažādas atkarības un neapdomīgi paņemtie kredīti.
Jā atzīstu par daudz uzticējos un biju pārāk labs.
Šo ziņu ieliku, lai citi aizdomājās un uzmanās.

E Es Em 12.12.2017

Varbūt Jūsu mājas pārvaldnieks pievāca naudu?Neizmaksāja naudu strādniekiem ?Policijă iesniegumă saturs esot citādāks.Strādniekiem nauda neesot izmaksāta par darbu.

U Uģis R. 13.12.2017

Ir Renāra Ruņa parakstīts dokuments par naudas saņemšanu, tā kā savas pasaciņas stāstiet citur.

E Es Em 12.12.2017

Tiek pārkăpts LR likums.Par privătumu-cieņas aizskaršanu nenoskaidrojot izvěrsušos situāciju.Šaja sakarā par it kā zādzību no Renāra Ruņa puses.Bet kā izrādās pats măjas saimnieks Uğis R.nav norěķinājies par darbu.Kā liecina iesniegums policijā.Renăram ğimeně aug trīs skolnieki..arī běrnu cieņa tiek aizskarta.

U Uģis R. 13.12.2017

Situācija gan ir noskaidrota un tāpēc policijā ir ierosināta lieta.
Par to kurš kādu likumu ir pārkāpis vēl redzēsim.
Cik man zināms šīs personas Renārs un Guntars ik pa laikam nonāk konfliktā ar likumu.

E Es Em 15.12.2017

Nezinu par Guntaru,bet izpětot Renāra věsturi ,konflikti ar likumu Renāram nav.Un ir taču citi saziņas līdzekļi kā sazināties.Kādĕļ nomelnojat cilvĕku ,ja vaina nav pierādīta Jūs nesaprotat ka aizskarat arī Renāra ğimeni.Viņam aug trīs skolnieki,un māte pārdzīvo.Izņemat šo apmelojumu,jo vaina nav pierādīta,ka viņš būtu ko nozadzis.Tādu pašu virsrakstu tad arī par jums ar pārvaldnieku var attiecināt.Patiks?Kā jutīsies jūsu tuvinieki..padomājat.Ir citi saziņas.Telefons sazvanāms,inbox zināms.

Работяга 12.12.2017

Ilgus gadus pieredze rada ka darbiniekiem latvija neko nesola!

U Uģis R. 13.12.2017

Labi meistari vienmēr ir cieņā un pienācīgi arī saņem!
Sen Latvijā vajag balto un melno sarakstu, lai tie kuri nonāk melnajā nokārto savas lietas vai brauc prom!

Работяга 13.12.2017

Arvaltij! Domajiet esmu stulbs nezinu kas notiek celtnieciba.. zvaniet katram un uzziniet ko vins var izdarit, bet pec tam sakts kriminals process, zinot policisti jusu biznesu un nodoklu izzagsanu vini jus jevedot sava peleka telpa un nosit...

U Uģis R. 13.12.2017

Tās ir blēņas, pats vairākas reizes tikos ar izmeklētāju nekāda tāda iesnieguma tur nebija. Gribētu gan redzēt Jūsu minēto policijas apstiprinājumu. Padomājiet loģiski uz kāda pamata policija dos tādu apstiprinājumu. Tas, ka policijā ir Renāra Ruņa atzīšanās notikušajā, to gan varu apliecināt un dokuments par naudas saņemšanu, kā arī e pasta izdruka, kurā vienojāmies par apjomu un cenu.

E Es Em 14.12.2017

Nejaucat divas dažādas lietas-"atzīśanās" un "paskaidrojums".Netika rakstīta atzīšanās,bet gan paskaidrojums par jūsu atgadījumu.Un tika iesniegti pierādījumi un tāme.Samaksăjăt tikai par dažiem etapiem.Kad domājat samaksāt atlikušo summu par padarīto darbu?Solījuši esat no nedĕļas ,uz nedĕļu.Aizbildinoties ka neesat Latvijā ,bet Anglijā.Un jūsu objekta pārvaldnieks nedĕļăm nebrauca ,neesot vedis materiālus.Ĕka ne velti jau tiek celta desmit gadus.Ne vienu vien strădnieciņu esat apkrāpuši.Ir liecinieki,kas šo informāciju apstiprināja.Es viņu vietā jūs tiesā iesūdzětu.

U Uģis R. 15.12.2017

Jūsu informācija ir sagrozīta un nepatiesa. Kas tā par tāmi vai uz tās ir saimnieka paraksts, jeb tā tika sastādīta pēc notikušā. Tagad par materiāliem un darbiem, strādnieki apzaga objektu un pazuda, kad vēl nabija pabeigts apmetums, nerunājot par špaktelēšanu un gruntēšanu. Sākt špaktelēšanu piekritām, jo strādnieki teica - esot noguruši no vienveidīgā apmešanas darba, bet kā var secināt šobrīd, negribēja iesākto līdz galam pabeigt, bet ņemt klāt tik jaunus darbus. Pēc viņu pazušanas nācās ņemt meistaru, kurš pabeidz apmešanu un špaktelēšanu, MP 75, dziļumgrunts un špakteļmasa Masterlain bija uz vietas, tā kā par kādiem materiāliem ir runa? Jūs pārbaudiet savu informācijas avotu, jo dažas lietas ir patiesība, bet kopumā viss ir sagrozīts ar kājām gaisā.

E Es Em 16.12.2017

Jūsu informācija ir nepatiesa un sagrozīta tā kā jums izdevīgi,lai nebūtu jānorěķinās par padarīto darbu.
Tāme ir tā pati ,kura ir Jums aizsūtīta un tā pati pārsutīta policijai,kura tika pievienota paskaidrojumam.Krāpnieki esat jūs abi ar pārvaldnieku.
Kădĕļ nekomunicějat inbox?Telefons arī pieejams.Risinat.Nav izdevīgi?Labāk publiski kādu " paknābāt " .Nekāda zădzība nav notikusi.Šădā veidă celtajă mājă jūs tak nevarěsiet mierīgi gulĕt.Dievs nav mazais běrns un Zeme ir apaļa.Tas viss jums nāks atpakaļ.Krāpnieku banda !

U Uģis R. 15.12.2017

Jūsu zināšanai pēc notikušā centāmies sazināties ar Renāru gan zvanot, gan ar īsziņām, uz zvaniem neatbildēja, īsziņās 4.dienā atzinās, ka Guntars ar savu depresiju par naudas trūkumu piespiedis Renāru paņemt mantas un ieķīlāt lombardā, ka tālāk strādās viens, jo Guntars viņu dzen purvā un visas mantas tiks atgrieztas. Gaidījām 2nedēļas, piedāvājām turpināt darbu un visu aizmirst, izrunāt, pārrēķināt, ja kas ir mainījies, bet bez rezultātiem. Te nebija nemaksāšana par padarīto darbu, tieši otrādi veicot rūpīgu izdarītā pārbaudi bija pārmaksāts. Nezinu ko Jūs esat pārbaudījis Renāra vēsturē, bet tik balts viņš nav. Piem., bloķēts konts par parādu VID, sodīts par nedeklarēto dzīves vietu... Arī šobrīd esam atvērti sarunām, mūsu tel. nr. nav mainīti un kriminālprocesa ietvaros pastāv iespēja atgriežot zaudējumus procesu izbeigt. Visādi dzīvē var gadīties, bet ja grib iet uzpriekšu lietas ir jānokārto citādi tā smagā "aste" velkas līdzi.

U Uģis R. 17.12.2017

Ziņojuma mērķis bija brīdināt no augstāk minētajām personām. Šeit neceru uz objektīvu risinājumu, jo vainīgā puse vienkārši visu noliedz vēl nosaucot mūs par vainīgiem. No policijas gan uzaicinājumu sniegt paskaidrojumu par algas neizmaksāšanu, vai kādām citām prettiesiskām darbībām neesam saņēmuši, kurās nupat Es Em mūs apvaino. Sekosim līdz procesa attīstībai policijā.
Iesakām visiem maksimāli nodrošināties pret šādiem nepatīkamiem gadījumiem visu dokumentējot!
Ja vēl ir kādas idejas pret negodīgiem strādniekiem, lūdzu padalieties ar tām!

Работяга 17.12.2017

Ja darbadeveji zog tad no darbiniekiem nav ko gaidit.. jus uznjemjet kaut visu rigu jums vienalga jaskries pie mentiem.. bet kad jus te visus biedejiet par to ka visus jasoda tad tas rada jus ne no labas puses!

A Anta Zakke 03.03.2019

Kādreiz draudzējos ar Runi un vinam iedevu planseti ko viņš solījās maksāt katru mēnesi un tā gaidu kad viņš maksās jau 8gadu gaidu