www.sudzibas.lv Renārs Staģītis īrnieki, kas nemaksā, melo un sabojā dzīvokli

Renārs Staģītis - īrnieki, kas nemaksā, melo un sabojā dzīvokli

Nekādā gadījumā neizīrējiet dzīvokli šiem cilvēkiem. Prot radīt labu iespaidu, no sākuma liekas, ka ir kārtīgs un saticīgs pāris ar bērnu, bet patiesībā ir pretēji.
Ielaidu viņus savā svaigi izremontētajā dzīvoklī. Viņi sacīja, ka depozītu samaksāšot pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā nedēļas laikā. Gribēju izdarīt labu darbu un "panākt" pretī cilvēkiem, bet tas viss izvērtās mazā murgā. Nepagāja pat dažas dienas, kad man zvana kamiņš un saka, ka manam dzīvoklim īrnieki lauž durvis. Iedeva klausuli Renāram un es uzzināju, ka viņš atslēgas esot pazaudējis, ar draudzeni esot izšķīries un tagad dzīvošot viens pats. Atskrēju no darba uz dzīvokli skatīties, kas ar durvīm. Tās bija salauztas. Prasīju, kādēļ man nezvanīja, vai draudzenei, kurai arī ir atslēgas - tā arī skaidru atbildi nesaņēmu. Jāpiebilst, ka līdzi viņam bija atnākušas divas prasta un šaubīga paskata meitenes.
Pēc pāris dienām sākās nākamais murgs - depozītu nevarot samaksāt, jo naudas neesot. Prasu, kā tad ar mūsu norunu - tā arī skaidru atbildi nesaņēmu tikai to, ka ar iepriekšējā dzīvokļa saimnieku visu esot bijis vieglāk sarunāt.
Pēc ilgas cīņas un sarunām un zvaniem un balss pacelšanas izdevās dabūt daļu no depozīta. Un vienojāmies, ka pāris nedēļu laikā izvāksies no dzīvokļa, jo pēc visiem notikumiem sadarbību ar viņiem nevēlējos turpināt.
Nākamais - biju teikusi, ka dzīvoklī pīpēt nedrīkst. Renārs meloja, ka nepīpējot.
Šo dažu nedēļu laikā izrādīju vienam īrniekam dzīvokli un saodu vannas istabā dūmu smaku.Teicu, ka pīpēt dzīvoklī nedrīkst, viņi atkal meloja, ka nepīpējot.
Pienāca izvākšanās diena un es sava kosmētiski izremontētā dzīvokļa vietā saņēmu smirdošu, piepīpētu dzīvokli un tās pašas salauztās durvis, kas ir pavirši saskrūvētas.

Ļoti nepatīkami, melīgi cilvēki. Apdomājiet 3x pirms viņiem kaut ko izīrēt.
Jāpiebilst, ka Renāram piemīt talants radīt labu iespaidu un "blefot". Neuzķerieties uz to!

V