www.sudzibas.lv REMSERVISS nepamatotas cenas un rupja attieksme priekšnieka Udodova

REMSERVISS - nepamatotas cenas un rupja attieksme priekšnieka Udodova

Labdien visi! Vēlētos Jums darīt zināmu par Sia REMSERVISS 40003457344, kura nodarbojas ar sildķermeņu ( batereju) nomaiņa dzīvoklī. stāstu visu pēc kārtas,,,, nolēmām oficiāli nomainīt batereju dzīvoklī, griezāmies pie namu apsaimniekotāja. Tur mums pateica, ka tas maksās 125LVL (šajā summā iekļauts gan darbs, gan projekts, gan batereja) un viņi sadarbojas ar Sia REMSERVIS un ka mums jāgriežās pie viņiem.
Firma REMSERVISS sastādīja mums projektu, par kuru mēs samaksājām 55LVL, Vēlāk firmas vadītājs Oļegs Udodovs atnāca pie mums uz mājām un apskatījās istabu, kurā mainīsim batereju un veica aprēķinus.
vēlāk sastādīju tāmi (novērtējumu), piezvanīja Udodovs un nosauca tāmes cenu, kura sastādīja 150LVL, kurā vēl neietilpst 10LVL par ūdens atslēgšanu. un tas ir tikai par vienas baterejas nomaiņu. apsurds!
Kad jautājām Udodovam, lai atsūtītu tāmi uz e-pastu, viņš atbildēja, ka nav nekādas nepieciešamības skatīties šo tāmi, vienalga tur neko nesapratīsim un "vai Jums nepietiek tikai ar summu???" Es atbildēju, ka tomēr vēlos apskatīt tāmi, lai zinātu par ko un cik maksāju. Uz ko, Udodovs rupji pateica, ka neko nesūtīs un nometa klausuli. Vēlāk „tādam priekšniekam” zvanīja mans vīrs, aprunājās ar viņu un viņš salija atsūtīt uz e-pastu dienas laikā.
Ko varu teikt, mēnesis ir pagājis kopš nomainījām batareju, tāmi joprojām vēl gaidām. Baterejas nomaiņa, kopā ar darbu un ūdens atslēgšanu izmaksāja LVL 92.00, starpība gandrīz 60 LVL. Tā lūk šī firma pelna sev naudu!!!!
Kā arī uzskatu, ka Udodovs ļoti labi sadarbojas ar namu pārvaldi Pļavnieki, jo tieši tur mums šo firmu arī ieteica!
Esat saprātīgi, nelietojiet SIA Remserviss pakalpojumus!!!!

P

I Inamora Zaiceva 06.01.2023

Labdien! Vēršos pie Valsts valodas komisijas izvērt šīs firmas darbinieku spējas kontaktēties ar klientiem latviešu valodā! Nevien no trim darbiniekiem nebija spējīgs atbildēt latviski. Kāpēc man jāklausās firmas priekšnieka rupjības un lamu lavīna, ja pats atbildēja krieviski, ka var samaksāt ar pārskaitījumu, vienojāmies, ka nosūtīs uz manu e-pastu dotos rekvizītus. Gaidīju trīs dienas, tā arī nesagaidīju. Uzstādīšanas dienā paziņo, ka tikai un vienīgi skaidrā naudā, bet čeks vai kvīts netika izrakstīts!

L Liiivaa 28.09.2023

Sia REMSERVISS - Pilnībā piekrītu! Uz jautājumu atbild - Es nesaprotu. Nu tad varbūt vērts ir iemācīties latviešu valodu? Kā var šādi uzņēmumi vispār pastāvēt, kas nesaprot valodu? Kad turpini izskaidrot problēmu citiem vārdiem, jo varbūt ar citu vārdu palīdzību šie darbinieki spēs saprast kontekstu? Tā vietā kļūst agresīvs un vēl pacel toni. Aizklapēt šādus kantorus.