www.sudzibas.lv REMSERVISS nepamatotas cenas un rupja attieksme priekšnieka Udodova

REMSERVISS - nepamatotas cenas un rupja attieksme priekšnieka Udodova

Labdien visi! Vēlētos Jums darīt zināmu par Sia REMSERVISS 40003457344, kura nodarbojas ar sildķermeņu ( batereju) nomaiņa dzīvoklī. stāstu visu pēc kārtas,,,, nolēmām oficiāli nomainīt batereju dzīvoklī, griezāmies pie namu apsaimniekotāja. Tur mums pateica, ka tas maksās 125LVL (šajā summā iekļauts gan darbs, gan projekts, gan batereja) un viņi sadarbojas ar Sia REMSERVIS un ka mums jāgriežās pie viņiem.
Firma REMSERVISS sastādīja mums projektu, par kuru mēs samaksājām 55LVL, Vēlāk firmas vadītājs Oļegs Udodovs atnāca pie mums uz mājām un apskatījās istabu, kurā mainīsim batereju un veica aprēķinus.
vēlāk sastādīju tāmi (novērtējumu), piezvanīja Udodovs un nosauca tāmes cenu, kura sastādīja 150LVL, kurā vēl neietilpst 10LVL par ūdens atslēgšanu. un tas ir tikai par vienas baterejas nomaiņu. apsurds!
Kad jautājām Udodovam, lai atsūtītu tāmi uz e-pastu, viņš atbildēja, ka nav nekādas nepieciešamības skatīties šo tāmi, vienalga tur neko nesapratīsim un "vai Jums nepietiek tikai ar summu???" Es atbildēju, ka tomēr vēlos apskatīt tāmi, lai zinātu par ko un cik maksāju. Uz ko, Udodovs rupji pateica, ka neko nesūtīs un nometa klausuli. Vēlāk „tādam priekšniekam” zvanīja mans vīrs, aprunājās ar viņu un viņš salija atsūtīt uz e-pastu dienas laikā.
Ko varu teikt, mēnesis ir pagājis kopš nomainījām batareju, tāmi joprojām vēl gaidām. Baterejas nomaiņa, kopā ar darbu un ūdens atslēgšanu izmaksāja LVL 92.00, starpība gandrīz 60 LVL. Tā lūk šī firma pelna sev naudu!!!!
Kā arī uzskatu, ka Udodovs ļoti labi sadarbojas ar namu pārvaldi Pļavnieki, jo tieši tur mums šo firmu arī ieteica!
Esat saprātīgi, nelietojiet SIA Remserviss pakalpojumus!!!!

P