www.sudzibas.lv Remonts Neizpilda solījumu

Remonts - Neizpilda solījumu

Gribu pastāstīt visiem kas tagad, vai arī turpmāk taisās veikt remontu dzīvoklī, mājā vai kur citur.
Ss. Lv kā jau zināms ir ļoti daudz piedāvājumu kur piedāva veikt jusu dzīvoklī, mājā remontu... Lētāk nekā citur, kvalitatīvāk un t. T. Pieversiet uzmanību tādam meistaram ka vladimirs petrovs tel. 371-261-16-970 ~ 37 gadi.
Jo, šis cilvēks mēdz sarunat gan laiku gan cenas, viena vārdā sakot pasaka ka piemēram sākam darbu pēc divām nedēļām, bet nu kas galu galā sanāk, pagāja nedēļa es zvanu: nu kā ir, varbūt jau varat sākt darbu, varbūt varam aizbraukt nopirkt materjālu... Uz ko man atbild: nu vel kadas divas trīs dienas un tad aizies. Es priecīgs gaidu vel. Pagaja vel nedēļa, nu es domāju ka jāzvana, kaut kā nav no vladimira ne ziņas ne miņas. Zvanu: kā ir? Uz ko saņēmu "mjamljas" atbildi: nu... Eeeee... Nu tā sanaca... Eeee... Piedod... Varbūt vel pagaidīsi... Eee... Es tur savam draugam... Viena vardā sakot nekādas pieagusa, atbildīga cilvēka atbildes nesaņēmu. Tikai uz manu konkrēto jautajumu, vai pirmdien saksi strādāt saņēmu atbildi nē.
Esiet uzmanīgi, lai neiekļutu tādā situācijā ka es... Jo man ir dzīvoklī noņemti radiātori, elektrības nav, tuvojas ziema un man bija obligāti jāsāk remonts... Ko ārī šim vladimiram esmu konkrēti uzsvēris pašā sākumā. Respektīvi esmu atteicis meistariem kas solija uzssākt darbu pec nedēļas, piekritu šim kungam vladimiram un pagaidīt, rezultātā esmu auzās, laiks zaudēts, remonta nav, un cits meistars tagad arī ir citā objektā.
Izvēloties meistarus, neticiet viņiem nevārda.

H harijs 18.09.2011

Ne jau visi meistari vienādi. Man ir rinda, bet ņemu pēc kārtas. Nepatīk gaidīt, - sveiki. meklē citu. (kosmētiskie remonti, apdares darbi)

L liana. 18.09.2011

Ja man patik, citam meistaram nevarejat piezvanit?Piedodiet bet smekli nak.Harijs malacis ta turpinat...

Z ziilaans1 30.01.2012

Gribēji gan jau lai pa kapeikām strādā. Tāda ir parasti problēma.

и Иванm 14.02.2017
Мастер

Мастер по ремонту Евгений
Качесто-0
Сроки-0
Мастер ввозрасте, много говорит, но мало делает. Вссе забивает.
Саветую не платит до того пока несделана работа.
Работает в дом управе, берет Халтури.
Тел. 29545664