www.sudzibas.lv Remontdarbnica.lv Slikts (neesošs) serviss

Remontdarbnica.lv - Slikts (neesošs) serviss

Mums sabojājās (vairs nesaldēja) Finlux ledusskapis. Kontaktējam remondarbnica.lv telefoniski, uzsveram, ka vajadzīgs viņu serviss - meistars ierodas mājās - iespējami ātri, jo sabojāsies pārtikas krājumi. Solija atbraukt nākamajā dienā (3.oktobrī). Ar īsziņu firmai paziņoju adresi, ledusskapja modeli, durvju kodus, kā arī savu un vēlāk (apzinoties, ka daļu no dienas nebūšu mājās) arī sievas telefonu. Firmas pārstāvis piezvanīja sievai dienas vidū un solija ierasties 1630. Tā kā dzīvojam sētas mājā, pat sarunājam ar apsargu, ka meistaru ielaidīs pagalmā novietot mašīnu. Gaidījām, gaidījām, beidzot 17:56 zvanīju firmai un saņēmu neskaidru un nesakarīgu atrunu, ka "nevarot" atbraukt bet varbūt tomēr atbraukšot. Tā arī neatbrauca. Vienkārši iesaku citiem, ka neskatoties uz lepno mājas lapu, uz remontdarbi.lv nevar paļauties, īpaši situācijās (un tā tas parasti ir ar ledusskapjiem) kad vajadzīga steidzama palīdzība.

J

MacBeton 12.10.2017

Karma...

S Sandis 31.10.2017

Līdzīga pieredze ar veļas mašīnu.

Sarunājam laiku pēc darba, speciāli ātrāk aizgāju. Meistars zvana un saka, ka netiks un varam pārcelt uz rītdienu. Labi.

Par apskati (burtiski 5 min) paņēma 25 EUR neskatoties uz to, ka labošu pie viņiem. Sarunājam dienu un laiku (pēc septiņiem vakarā), kad mašīnai atbrauks pakaļ cits meistars.

Norunātajā dienā ap trijiem pēcpusdienā meistars zvana un piedāvā tikties pēc 20 min. Paskaidroju, ka būšu mājās tikai ap septiņiem. Tā pie mums arī neatbrauca.

Nu nekas, ir citas firmas.

A Artūrs Briedis 23.06.2018

Jūs rakstāt par remontdarbi.lv, bet nosaukuma ir remontdarbnica.lv. Tie ir konkurenti. Esmu abu firmu klients, nekad sūdzību nebija.

K Kliente Siguldā 04.06.2019

Ļoti labs serviss! Viss pa godīgo. 2 dienas un ledusskapis strādā kā jauns. Svarīgi, ka izbrauc arī ārpus Rīgas un kompetenti izstāsta, kas un cik ilgi tiks labots, mainīts un cik maksās. Detaļām tiek dota garantija!

M Māra Šterna 16.12.2022

Remontdarbnica.lv - ļoti labs serviss. Viss notika, kā tika sarunāts - nopirku ledusskapi un veļasmašīnu, stundas laikā ne tikai atveda un pieslēdza jaunās iekārtas, bet arī aizveda utilizēt vecās. Ļoti labs serviss, iesaku.