www.sudzibas.lv Remonta Darbi Nepabeigts remonts Meistars Sergejs

Remonta Darbi - Nepabeigts remonts Meistars Sergejs

Uzmanību, neuzticiet remontu veikt „meistaram” Sergejam G., mob.tel.261536..., e-pasts- [slēpt]@.., brauc ar šiku BMW, jums noteikti vajadzētu zināt sekojošo (pēc manas negatīvās pieredzes - neskatoties uz regulāru samaksu, superlaicīgu būvmateriālu piegādi) -Paviršs, aizmāršīgs, melīgs, ļoti nekārtīgs; -Nekvalitatīvi veikts darbs (jāstaigā pakaļ ar līmeņrādi, lineālu);-Termiņi maksimāli izstiepti, strādā ļoti lēni, vēlu sāk, agri beidz, „slimo”, utt.-Problēmas ar būvgružiem, sētnieci;-Problēmas ar nopludinātiem kaimiņiem;-Pazūd materiāli, kā arī „trenējas” remontmākslā, sabojājot 30% iegādātā materiāla;-Pieprasa naudu par „it kā pirktiem materiāliem”, kuri tā arī nekad nenonāks jūsu dzīvoklī;-Sākotnēji ieinteresē ar izdevīgām cenām, kolīdz saņemsiet tāmi, dabūsiet šoku. Izcenojumi ļoti dārgi;-Sākumā sola slēgt līgumu, bet pēc tam vilcinās, rezultātā viss notiek neoficiāli, atrunā slēgt līgumus par remontdarbiem, garantijas nedod;-Strādā paralēli citos objektos, lai gan no jums to ļoti slēpj;-Nekārtīga attieksme pret jūsu mantām- apbružās tikko pirktos slēdžus, gaismekļus, viss vēl neuzstādīts, bet jau izskatās kā nolietots;-Darbus izpilda kā pašam ērtāk, nevis kā esat plānojuši un vizuāli iecerējuši jūs (dizaina risinājumi, shēmas). Pēc tam seko atrunas un materiāls jau sabojāts pēc viņa prāta.-Nekādā gadījumā neuzticiet siltās grīdas ieklāšanu. Rezultāts- tā vienkārši nedarbojas! -Ja dzīvojat daudzdzīvokļu mājā, rēķināties, ka katru dienu mazgāsiet koridorus, nesīsiet būvgružu maisus (lai gan tāmē ir – uborka, vinos musora, kā arī paliela summa, ko samaksāsiet, bet darīsiet paši, ja grinēsiet lai tomēr kaimiņi jūs nesāk ienīst);-Sūtīsiet būvgružu konteineri, jo maisu būs daudz, lielākoties pielādēti ar tukšām cigarešu pac., tukšām alus pudelēm, sadzīves atkritumiem un nesaplacinātām plastmasa pudelēm. Konteineri (2 ist.dzīv.remonta variantā) uzreiz varat īrēt uz pusgadu, varbūt pat būs jāpagarina);Pēdējais: Šī meistara un viņa „palīgu” (Maksims, Aleksandrs) darba rezultāts = nepabeigts remonts. Naudu liks samaksāt par visu un vairāk, neatlaidīgi zvanīs, atgādinās, cik jūs esat parādā, atteiksies atgriezt izsniegto atslēgu, kā arī iespējams paņems jūsu mantas vai mateirālus ķīlā, ja pretosieties..Neizdarītos darbus (nepabeigto tapešu līmēšanu, gaismekļu, radiatora u.c. pievienošanu) pamatos- ka viņiem nav laika ķēpāties ar tādiem sīkumiem, un ka īstenībā jūs to varat pabeigt paši. Pēc tam viņi vienkārši pazudīs.Ja es būtu vīriešu kārtas cilvēks, varbūt nospļautos par visu, pielīmētu tās sasodītās tapetes, bet tā nav, tāpēc man nākas atkal meklēt jaunus meistarus un cerēt, ka neuzduršos kārtējam idiotam.

T

Komentāri (1)

A apeed 02.03.2008

...nu redziet, jauka sieviete raksta skaidrā latviešu valodā, bet remontu uztic kaut kādiem tirgus urlām..., kuri pat tāmes un citus dokumentus neprot sastādīt valsts valodā,...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes