www.sudzibas.lv Reller , PLMP Netika saņemta vēstule par balsošanas iecirkni EP vēlešanām 2019

Reller , PLMP - Netika saņemta vēstule par balsošanas iecirkni EP vēlešanām 2019

Pasta kastē bija jāsaņem vēstule 70 dienas pirms EP vēlešanām 2019.gada 25.maijā.
Uzskatu , ka šis ir nopietns pārkāpums un atbildīgie ierēdņi, firma , kas uzņemās izpildīt piegādi adresātiem ir jāsauc pie atbildības , firmai jāatmaksā līgumā iekļautā summa atpakaļ .

Li

Bk BK 24.05.2019

Prātiņ nāc mājās. Tu vel taisies, piedalīties tajā teātrī?

Ko tu uztraucies? Citas aitas nobalsos par godmani, zilo un kalniete, bet tev atkal pacels nodokļus un pirksi poļu zemas kvalitātes produktus...

Al Alexa 24.05.2019

Kāds sakars Eiropas vēlēšanām ar mūsu valsts nodokļiem? Vēl viens auns :) nozombēts.

"Kāds sakars Eiropas vēlēšanām ar mūsu valsts nodokļiem?" - - - - Iesledz smadzenes: TIEŠAIS! Algu viņiem maksā NO MŪSU NODOKLIEM!

Al Alexa 26.05.2019

Ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Al Alexa 24.05.2019

Ko cepies, neviens nesaņēma. Labu biznesa plānu izdomāja, saņēma naudu, neko neizdarīja, saskaņā ar līgumu, jāatmaksā 10procenti atpkaļ. Bet paŗējā nauda, ta palika pašiem :)

Li Livva 26.05.2019

Vēl aizmirsi pieminēt peļņu, ko šie saņems iegūtos datus notirgojot izplatītājfirmelēm. Es kaut kā neatminos, ka savus datus būtu piekritusi nodot kaut kādam Reller.