www.sudzibas.lv Reller , PLMP Netika saņemta vēstule par balsošanas iecirkni EP vēlešanām 2019

Reller , PLMP - Netika saņemta vēstule par balsošanas iecirkni EP vēlešanām 2019

Pasta kastē bija jāsaņem vēstule 70 dienas pirms EP vēlešanām 2019.gada 25.maijā.
Uzskatu , ka šis ir nopietns pārkāpums un atbildīgie ierēdņi, firma , kas uzņemās izpildīt piegādi adresātiem ir jāsauc pie atbildības , firmai jāatmaksā līgumā iekļautā summa atpakaļ .

B BK 24.05.2019

Prātiņ nāc mājās. Tu vel taisies, piedalīties tajā teātrī?

A Alexa 24.05.2019

Ko cepies, neviens nesaņēma. Labu biznesa plānu izdomāja, saņēma naudu, neko neizdarīja, saskaņā ar līgumu, jāatmaksā 10procenti atpkaļ. Bet paŗējā nauda, ta palika pašiem :)

L Livva 26.05.2019

Vēl aizmirsi pieminēt peļņu, ko šie saņems iegūtos datus notirgojot izplatītājfirmelēm. Es kaut kā neatminos, ka savus datus būtu piekritusi nodot kaut kādam Reller.