Relfa - Attieksme

Šodien pastaigājoties ar suni biju šokā, cik ļoti mums eksistē brutālas un neapsēstas pārdevējas!!! Ko suns ārā pārsvarā dara? Ošņājas un izdara savas lietas! Man suns to arī mierīgi darīja. Un tad iznāca āra no apģērba veikala Relfa pārdevēja, kas brutāli ar kāju iesper manam sunim un vēl mani sāk apvainot!!! Esmu šokā! Vai visu nevar nokārtot mierīgi? ! Protams, ka arī ir mana vaina, ka es nenovaktēju suni, bet nevar tik impulsīvi skriet ārā un ar kāju sist sunim pa vēderu! Tas mani ļoti nošokēja un apbēdināja šī necilvēciskā izturēšanās! (

N Nejaukā 01.11.2016

Es, personīgi, salauztu vismaz dažus kauliņus jebkuram personāžam, kurš atļautos kaut pieskarties manam sunim. Paldies par informāciju - NEKAD neiešu tam kantorim pat tuvumā, netērēšu tur ne centu, kā arī neļaušu to darīt draudzenēm.