www.sudzibas.lv reklamasbirojs.lv Klientu mānišana

reklamasbirojs.lv - Klientu mānišana

Cienījamie lidzpilsoņi neisaku saistīties ar tā saucamo kompāniju www.reklamasbirojs.lv un tās darbinieci Edīti. Kura spriežot pēc situācijas nesaprot ko dara.Nomocījos ar pasūtījuma iesniegšanu, mēnesi un tā arī neks beigas neasnāca, atlika un atlika pasūtijuma realizācijas termiņus, kaut paši pieteicās kā reklāmas materiālu izgatavotāji.Uz te. num. 20217750 tā arī neviens neatbildēja. Palika iespaids - šī kompānijai nemaz nav reālas adreses. Beidzās ar citāts - Laika trūkuma dēļ, mēs atceļam šo pasūtījumu!

Ar cieņu,
Edīte Ganzina
Reklāmas Birojs LV, Sia
T. [slēpt]@reklamasbirojs.lv
www.reklamasbirojs.lv
REKLĀMAS SUVENĪRI AR APDRUKU

D

A AV 08.12.2011

Pilnīgi piekrītu iepriekš rakstītajam komentāra. Žēl, ka šo sūdzību neizlasīju pirms biju veikusi pasūtījumu. Pasūtījums kavējās vairāk kā divas nedēļas, liela daļa no pasūtījuma ir ar defektu, bet uzņēmuma pārstāve Edīte telefonu neceļ, uz e-pastiem atbild, bet ne uz konkrēto jautājumu, labot savu kļūdu arī netaisās. Visu laiku aizbildinās ar lielo pārslodzi. Bet ne vēl nelikšos mierā.

B BK Saldus 19.12.2011

Pasūtījumu 2500.gab. atstarojošās aproces un 2500.gab. atstarojošos piekariņus ar apdruku.
Dīvaini tas ir ka uz norādīto telefonu atbild tikai katru otro reizi, arī ofiss nebija iekārtots pēc pārcelšanās. :)
Bet uz e-mailiem atbildes bez problēmēm un cenas labas.
Pasūtijums tika izpildīts kvalitatīvi un ātri, pat atsūtīts uz Saldu.

G Gagarin 08.09.2015

ALARM!! Samaksājām šai kompānijai 200 EUR, nesaņemām pasūtījumu VISPĀR/ Edīte neceļ telefonu, neatbild uz emailiem. Lūdzu, esiet ļoti piesardzīgi!