www.sudzibas.lv Reklāmas Aģentūra Agenda Darba meklētāj uzmanies! Nekļūsti par upuri!

Reklāmas Aģentūra Agenda - Darba meklētāj uzmanies! Nekļūsti par upuri!

Ja tu meklē darbu kā poligrāfijas/web maketētājs vai reklāmas menedžeris, tad ej droši garām. Firmā Agenda tevi sagaidīs ar lielisku smaidu un Latvijas likumdošanai pretrunā sastādītu darba līgumu. Noekspluotēs tevi cik spēs un izmetīs ārā. Menedžeriem laikus nemaksā un atrod par ko nenomaksāt prēmijas. Darba atmosfēra ir ļoti saspīlēta un neciešama. Pats kolektīvs ir lielisks un draudzīgs, bet zivs pūst no galvas. Firmas Agenda direktore Inguna Rubene ir neciešams cilvēks kuram ir fenomenālas spējas izbojāt garastāvokli un darbaspējas ikvienam. Darb produktivitāte arī tieši viņas dēl ir ļoti zemā līmeni, jo viņa ir izdomājusi visu darba procesu laist stingri caur sevīm. Uz visu firmu ir 3! E-pasti. Darbinieku ir 3 reizes vairāk. Tākā viss iet caur priekšnieku, tad rezultātā neviens neko nezina un visi viens otram skatās mutē, praktiski viss darbs apstājas ja direktora nav uz vietas. Visu tev nāksies pierakstīt uz papīrīsiem, visādiem, miljons papīrīšiem... Excelies? Datorā voenota datubāze, beigu beigās skaip un e-pasts iekšējais? Neeee tas taču ir neerti direktorei! Un rezultātā Katru dienu tā vietā lai tu strādātu tev vairākas stundas būs jākverne viņas kabinetā un jāklausās gudras lakcijas par dzīci, darba optimizāciju un protams visu pārrakstīt no papīrīša uz papīrīti Pietam ja kāds no kolēģiem būs atnesis ko uz kārtējā celulozes iztrādājuma. Tad tev tas būs jāpārraksta uz savējā papīrgabala viņas klādbūtnē!
Ejam tālāk mans mīļais draugs...
Nemēģini, un es tevi uzreiz par to brīdinu, ieviest un optimizēt darba procesu. Nu, piemēram ieminēties par to, ka laiks ko ar dator tīklu izdarīt, ka printeris jāuztaisa par tīkla printeri. Un varbūt katram pa savai pasta kastītei? Pirmām kārtām to visu nenovērtēs un noignorēs. Otrām kārtām, tavas idejas vienkārši pārpratīs un pats paliksi muļķos. Zini, Agendā, man liekas, ir celulozes pielūdzēju kulta biedrība. Esi gatavs iesvētībām?
Bet ja nopietni, pavisam. Pārliecinies vai tavs darba līgums atbilst latvijas likumdošanai. Nekautrējies parādi to pazīstamam juristam vai valsts darbinieku aizsardzības aģentūrā, vismaz anonīmi. Otrām kārtām ļoooti uzmanīgi seko līdzi visām izmaksām un nogokļiem, kā arī visam kas tev pienākas pēc likuma.
Bet galvenais ja esi stingri nolēmis strādāt sia Agenda, tātād tev pavisam draņķīgi laikam sagājis pēdējā laikā šaisaulē, tomēr padomā vēlreiz vai vērts tādēl padarīt savu dzīvi vēl nežēlīgāku?

B Bijušaisdarbinieks 18.06.2009

Piekrītu sūdzības autoram, ka vadītāja Inguna Rubene ar savām psihologa zināšanām to tik vien dar ka izmanto cilvēkus savu mērķu īstenošanai. Tie pāris cilvēku kuri te izsakās pozitīvi, teikšu ka jums vajadzētu atvērt acis, jo viņa ļoooti labi spēj apvārdot cilvēku, kas it sevišķi noder mārketingā. Šādas firmeles kā Agenda ne tikai uzsit riebumu pret mērketingu, bet arī traumē mārketinga nozari kopumā. Ieteiktu kādam no tiem projektu vadītājiem izlasīt kādu grāmatu par mārketingu, tad jūs saprastu kāda bedrē strādājat.

I Ināra 27.08.2009

Pareizi būtu jācīnās pa, r ne pret kaut ko!
Esmu par to lai Inguna Rubene kļūst par jauku, godīgu cilvēku!
Inguna, samaksā visiem, kam esi palikusi parādā!
Inguna, neskrien uz policiju un nesniedz melīgus iesniegumus par saviem darbiniekiem.
Vienkārši samaksā viņu nopelnīto naudu.
Esmu par to lai Ingunai tas izdodas!
Inguna, lai Tev jauki viss izdodas.
Gaidām savu naudu!

I inga rubene 12.12.2009

Arprac... vina tacu ir parada ne tikai darbiniekiem bet lilakai dalai klientu ar ko kopa satradajusi... un medicine.lv e-veikala klientiem vispar nav parskaitijusi naudu par produktiem... tacu tos jau sen realizejusi... arprac - sita vela matite!!! vina iet pari likiem... galvenais - budzets un nauda!!!
neiekritiet! neejiet tur stradat! nedabusiet savu nopelnito naudu, sakarinas jums makaronus uz ausim! izspiedis ka citronu un viss!

I inga rubene 12.12.2009

starp citu... agentura Agenda tiek likvideta, tas vieta bus SIA FACTOR, tas taspats - Inguna Rubene prieksgala!