rejene-pretstriju tievesanas krems - Nepaliidz

Neiesaku nevienam pirkt vai pasuutiit rejene pretstriju tieveesanas kreemu-lai gan rakstiits un reklameets ka tas pilniibaa likvidee visas strijas(pat pirms 25 gadiem ja taas ieguutas) -atvainojiet piedodien-ne ko tas daargais kreems nepaliidz

T toony 01.09.2008

Būtu jāaiziet pirms tam pie kosmetologa un jāuzzina, ka strijas nav iespējams "izārstēt". Tās var palikt gaišākas, nemanāmākas, bet nekas tās nelikvidēs.

M MADARA 02.09.2008

Nu, manupraat taadi tieveeshanas kreemi ir smiekliigi... smeeree un domaa, ka kljuusi tievaaka? hmmm

Arii man taads ir, bet es to lietoju papildus tam, ka treneejos uz trenazhiera, taa nostiprinot aadu utt...

M marite 02.09.2008

Jataisa ir vederpreses un janodarbojas ir ar sportu, tas gan paliidzees, bet cereet uzkaut kaadu kreemu brinumaino iedarbiibu nav verts . :)

N Nata 04.09.2008

Jau visur runāts un rakstīts, ka pret strijam nepalīdz neko..
Ir jaiet pie laba kosmetologa, viņš vismaz palīdzēs Jums padarit tos strijus maksimali mazāk redzamus...