www.sudzibas.lv Reinis Strigins Neizīrējiet viņam dzīvokli

Reinis Strigins - Neizīrējiet viņam dzīvokli

Izīrēju šim cilvēkam dzīvokli, likās patīkams cilvēks, bet patiesībā liels nelietis. Īres naudu maksāja godam, bet regulāri pa 2 vai 3 mēnešiem nemaksāja komunālos maksājumus, aizbildinoties ar visādiem iemsliem. Rezultātā, kad uzteicu dzīvokli, šis cilvēks izvāca mantas savas, pazuda r visām mana dzīvokļa atslēgām, atstāja parādu 140Ls par komunālajiem maksājumiem, dzīvoklis tika atstās drausmīgā stāvokli tīrības ziņā un ar salauztām mēbelēm. Šobrīd var sazināties ar viņu tikai caur daba tel., jo privātais jau kopš izvākšanās brīža ir izslēgts. Uz pieprasījuma atdot parādu un atslēgas viņš draud ar VID un dažādiem LV likuma pantiem par nenomaksātiem nodokļiem un naudas izspiešanu. Neieteiktu šim cilvēkam izīrēt dzīvokli vai ari regulāri sekot līdz visiem maksājumiem un kārtībai Jūsu dzīvoklī.

I

T To Ferratum 10.06.2011

Elīnas kundze!

Jūs nodokļus maksājiet? Nēēēē??? Tad, ko Jūs vēlaties, krāpniece esiet JŪS un sākiet ar sevi!

I Inta 10.06.2011

Šajā gadījumā nav runa par nodokļiem, bet par cilvēku cūciskumu un pienākumu nepildīšanu. Tā nav īrnieku darīšana vai maksā nodokļus izīrētājs vai nē. Ja viņu tas tik ļoti rūp, tad pirms līguma slēgšanas vajadzēja atrunāt par nodokļu maksāšanu.

K Kārlis 13.06.2011

Piekrītu Intai, ka īrniekam nav nekāda darīšana, ko īpašniece dara ar īres naudu, jo šī nauda ir viņas īpašums un viņa ar to var darīt ko grib. Ne jau īrniekam jāpilda VID funkcijas un jāietur nodoklis no īpašnieces. Domāju, ka labi ja 1 no 100 īpašniekiem ir kas maksā šo nodokli. Es šim cilvēkam pilnīgi noteikti savu īpašumu neizīrētu un vispār nesaistītos nekādos darījumos ar viņu. Šis gadījums vien liecina par cilvēka nenopietno attieksmi pret jebkāda veida darījumiem ar viņu.

4 4angal! 13.06.2011

Reinis Stringins?

I Ieva 13.06.2011

Māsiņ, apsveicu ar atgriešanos!Tagad vasara, var staigāt plikiem orgāniem, jeb kā tu to daudzini "žopu"!

4 4angal! 15.06.2011

Ti ot kompjutera voobcse othodi6?:)))))))))))) Idiotka!:)))))))))

I Ieva 15.06.2011

Sveika māsiņ! Skatos, tu esi kļuvusi aktīvāka.Domāju, ka smadzenes tev kopā ar matiem būs pieaudzējuši, bet nekā! Tagad tev atliek vien bļaut "pakaļa briesmās"!Jauno celiņu akvalandē jau iemēģināji?