Reinis Alps - Krāpšana

Sanāca nedaudz Hāotiski, bet Iepazīstaties UZMETĒJS - REINIS ALPS

TELEFONS: 29366045
ADRESE: Ganibu Dambis 20

ALPS ir izcils topošais politiķis, visas labākas īpašības viņam piemīt:
- Māk daiļrunīgi aizrunāt un aptumšot prātu, stāsta par saviem lielajiem plāniem
- Bezgalīgi sola/apsola un neko no saviem solījumiem netur.
- Nekādu atbildību par saviem sadarītajiem neuzņemās
- Sirdsapziņas un goda trūkums
- Spējas sačakarēt visu kam ķerās klāt un padarīt sliktāku.

Tātad stāsts par alpa nokļūšanu veiksmes zālē. Lai nolādēta tā diena kad satiku Uzmetēju/solitaju!

Jau paša iesākumā, man tika stāstīts par Royall lielajiem plāniem, ka tas buss serviss kur neuzmet cilvekus, viss notiek laikā un citus melus.

Sakumā kaut kādi darbi tika darīti, protams ar kavēšano, bet bija ciešami. Līdz es izdomāju ka nepieciešams mainīt kuzavu.
Sākās vecā auto izjaukšana un paralēli jauna kuzava meklēšana. Viss notika lēnām, pa vidu REINIS stāsta Mega lielos plānus, Royall komanda, sponsori, drifts un citas izdomātas muļķības.

Vienu dienu zvana ALPS un brīdina ka zvanīs Edgars un stāstīs visādas muļķības par viņu, lai visam tam es neticot, jo gribot nomelnot un apmelot alpu - tikai vēlāk es sapratīšu kāds frukts istenība ir REINIS ALPS.
Oskars no Royall un pazvanīja pastāstīja, par Alpa izdarībām. To ka darbi netiek laikus izdarīti vai vispār netiek darīti, nauda no klientiem paņemta, par ko Oskars nezin. Nu standarta metēja izdarības. Un tā Royall izjuka. Žel, ka nesapratu ka laiks savākt izjaukto auto un doties citur likt kopa.

Pārvākšanās uz jaunām telpām aizņēma diezgan daudz laika 2 nedēļas ja nemaldos. Tur protams nebija pacēlāja/instrumentu un darbs ap auto gāja lēnām.

Pierunāja mani izgriezt laukā bagāžnieka grīdu, teica būs man pa lēto! Aha protams, atri un pa lēto! Izgrieza bagāžnieku laukā un tad nenormāli ilgā metināmās plāksnes gaidīšana, tad atrunājas ka džekam neesot laika, ka viņš vainīgs to ka nav. Bet man jau liekas, ka viss otrādāk, alps, 100 punkti nebija vēl par iepriekšējiem (Biju iedevis nokopēt e36 pastiprinošās plāksnes) pakalpojumiem no rēķinājies. Nu tā arī auto iebremzējas. Ka tik nebija kaut kur uz 2 nedēļām.

Priekša metinot glāzēm pastiprinošanas plāksnes sapists tika priekšējais stikls, netika apklāts. Paldies, bļe!

Biju iebraucis Uzmetēja garāža, skatities kā notiek darbi, kārtējo reizi viss lēni notika. Iepresēja nepareizi priekša kreiso plaukta buksi, pamanīja garāžā, manā acu priekša un neaizgāja pārtaisīt uzreiz. Vēlāk atklājas, ka tādu arī uzlika virsu. Protams arī jaunos šarnīrus iepresēja nepareizi, ja jautāsi kā var nepareizi iepresēt nepareizi - alps arī domāja ka nevar nepareizi - atbilde - var!

Kā notiek jumta slīpēšana, neapsedzot auto, lai visi putekļi visas spraugas un malas tiek auto iekša. Solija ka satīrīs, protams te būšu es vainīgs, jo savācu auto no tās nolādētas vietas un viņam nebus iespējams izdarīt solīto. Protams jumts netika pabeigts, teica lai vedu auto (biju jau tad savacis auto) sataisīs, bļe, kā tad, vel vilks hvz cik ilgi?!

Aizrakstu ka braukšu apskatīties kā darbi notiek, šis atraksta ka stutē motoru iekša, lai braucot nākamaja diena, aizbraucu nākamajā diena un varat minēt - jā nebija motors nemaz kustināts. Tātad motoru iecēla tikai vakarā un tā vinš stāvēja neiedarbināts MĒNESI BĻ*DS! KARLL MĒNESI!

Lai auto skruvēšana virzītos uz priekšu nācās bieži braukt ciemos, zvanīt un prasīt rezultātu, bet visam tam manuprāt vaina bija tāda, ka REINIS ALPS nemaksāja normāli saviem darbiniekiem, protams, kuram tad ir vēlme/motivācija strādāt par velti. Jo pats Alps strādāt negrib, tikai visus appist un iekasēt naudu.

Protams kādu kasjaku/neizdarīto var norakstīt uz darbiniekiem un viņus vainot, bet viņiem taču domāto samaksu par darbu sev pievāca. Un ja tu algo darbiniekus vai atrodi brīvprātigos kā Reiņa gadījumā, tad jāspēj uzņemties atbildība par darba kvalitāti.

Vēl ir tāds frukts Artūrs Ozoliņs, it kā normāls dzeks, bet ja apsoli ka auto bus gatavs un visu izdarīsi lai Alps skruvētu, tad turi solijumus. Un izskatās arī Artūru reinis ir apvārdojis un Arturs neredz kādā sūdu kaudzē brien iekša, cerams ka laicīgi sajutis ka sūdi gāžas iekša mutē un sāks karpities no tā visa laukā.

Tātad, par naudām, leti nebija tas viss nebija, detaļās uzmetis procentu sev peļņai. Maksāts laicīgi. Pat avansāā.
Tā nekaunība uzrakstīt, nu lai darbiņi ap auto notiktu, vajag ieskaitīt naudīņu uz priekšu, lai var samaksāt. BļA!

http://www.pancars.lv/lv/home/ bija jaunais klients, svarīgāks kā mans auto un tā pabeigšana, jo nu jāsteidzās iegūt to uzticība. Protams pabrīdināju viņus, bet atkal laikam nostrādāts triks ar atro zvanu un brīdināšanu par to ka es stāstīšu muļķības, tā pat kā gadījumā ar Edgaru un Royall.

- Bija pazudis gaisa masas mērītājs, jeb pieaugušas kājas.
- Pazuda GoPRO stiprinājumi.
- bagažnieka gumija
- Pazuda vakumņiks, teica ka izmeta metālos, nebūsim vairs naivi, džeks izskatās kādam būs notirgojis, jo vel lielākus sūdus viņs uzglabā kā atmiņas par uzmetēja gājieniem. Nu tā kā serijveida slepkavas, glabā atmiņas no saviem upuriem. Joprojām tur vecā bmw zaļo haubi. Nopietni?

Zināja ka nepieciešams vārstu vāks (motors tika sen nogādāts), atlika līdz pēdējam (2-3 mēneši) un tad kad jau ļoti savajadzēja, meklēja. Protams nopirka par kosmosu, kaut gan man liekas ka tik dārgi nemaksāja. Nebrīnītos ja to vāku ALPS pats būtu salauzis un neatzinis. Līdzīgs stāsts protams varētu būt ar stūres reiku, ko sagādāju ar starpniekiem, tai vissdrīzāk tika sapista vītne, kur skruvējās šlaukas, jo viņa bija uzlikta uz auto un vēlāk tika ņemta nost. Nu kārtīgs meistars pirms skrūvēt detaļu klat apskatīsies.

Atmazkas:

- Ir pie zoburāsta (mēdza tur stundām ilgi)
- citas darīšanas (gan jau tiek meklēti citi ko uzmest)
- ignore
- utt

Uz jautājumu kas notiek ar auto, kāds rezultāts:
- viss notiek
- izskatās pozitīvi
- ignore
- utt

- tilts aizmugurējais nebija pieskrūvets kārtīgi
- priekša plaukts nebija pieskruvēts kārtīgi
- Reduktora pusasis nebija pieskrūvētas kārtīgi, metāla menestiņi nebija ielikti
- haubei fiksācijas mehānisms nebija pieskrūvets
- Aizmugure stabilizatoram atsaites nepareizi uzliktas
- Kartera blive jau sulo, kaut gan tika uzlikta jauna, karterim eļļas skruve tek
- Gāzes trose, uzmetējs teica ka jāmaina, bet rezultātā gāzes trose ir līdz priekšējiem lukturiem, bļ**s es varu droseli lampā ielikt!
- Drošības siksna vadītājam nebija pieskrūvēta, tik tā pieķerta, labi ka izbraucot gonkas nekas nenotika.
- Coili bija dažada garuma saregulēti aizmugurē
- ieplūdes kolektoram gandriz var teikt nebija uzliktas vakuma šļaukas, viena veca un tā pati sadrupusi.
- degvielas sprauslām neviena sprostgredzena nebija
- iepludes gofrai skoča tunnings
- stures reikai šļaukas nepareizās pieslēgtas, pēc pirmās reizes kad viss škidrums iztecēja, palūdzu lai sataisa, tak pielaboja lai iztur 5 minutes.

REALI apnika rakstit visu šo sudaino pieredzi, bet macība gūta, auto glābjams un tiek glābts. Kā saka KARMA atmaksās.

R

Dainis 21.09.2017

Ļoti garš murgs, pat iedziļināties negribu, ieteiktu jums iemācīties īsāk izteikt savu sakāmo.

K kartupelis123 02.10.2020

Zin, ejot pašam menešiem cauri Alpa darba rezultātiem, arvien vairāk saprotu riebekļa stāvokli, jo Reinis Alps ir dīkdienis un muļķis. Detaļas padirsis, darbu izdarījis ķepļep un pats knapi sapratis ko dara. Šo kadru nedrīkst laist tuvumā pat zīmuļus asināt, beigās būs tikai apgrauzta dzēšgumija.
Pēdējos mēnešos lieku mašīnu kopā pamazām, un tiek lien ārā visādi murgi un trūkstošās detaļas. Varbūt nozagtas, bet visdrīzāk džekiņam nav vispār nekādas saprašanas kā organizēt sev pēcpusi noslaucīt pat ar virtuves dvieli - tāpat brūns aiz naga šim. Tāpēc visur kur šis pieskāries smird.

M Mārtiņš010101 22.09.2017

Powerā tak jau pasūdzējies, vai tad nepietiek ar to ? :D P.s neaizstāvu sūdzības saņēmēju - bet LLP :D pēc pirmajām 2 reizēm kad tika bāzti batoni ausīs , tak vajadzēja pātraukt sadarbību... pilnīgs LLP :D

R reinja_alpa_mamma 27.09.2017

alps gejs