Referats - Krāpšana

Заказала я реферат у [slēpt]@inbox.lv/ Līga Maizniece
связи с тем что была большая нагрузка на учебе и работе.
Мне сделали не то ,а я заметила потом и написала ,что бы мне исправили и готова была заплатить ведь моя вина то что не заметила в начале.И я заплатила заранее ,потому ранее работала с этим человеком,а исправление не было и хамская переписка была.
И Просят переслать деньги на Jānis K. Банк SEB.

J JānisLaizāns 15.11.2017

Varbūt meitenei ir jāmācās pašai? Malacis, ka parādīji, kas esi, šādā situācijā pasniedzējiem būs zināms, kura meitene pati nemācās.

Likumsargs 15.11.2017

Es vienmēr priecājos, kad tiek uzmesti šādi studenti!

J JānisLaizāns 15.11.2017

Un šitie gudrinieki vēlāk strādā amatos un ne velna nesajēdz. Turklāt, uzskatu, ja nav laika, nav ko mācīties, ja nevar pats mācīties un darbi jāpērk. Pietam, no otras puses, meitene darbu saņēma, bet, no minētā secināms, ka darbam ir jāveic labojumi, kurus pati pat nav spējīga veikt. Kāpēc? Tāpēc ka pati vispār neko nemācās...

M Marina Kalnina 15.11.2017

Во первых не себе заказывала.
Простите ,что мой молодой человек ,который пашет по 12 часов не может найти время на один реферат.
А образование для галочки в работе надо.
Перед тем как делать выводы спросите причину.

Likumsargs 15.11.2017

Вот такие горе специалисты потом лезут на руководящие должности! Так вам и удостоверение на знание латышского языка нужно для галочки! Когда поймёте - что учится надо для себя, а не для галочки и причин здесь неможет обсалютно никаких!
Я в сваё время тоже пахал по 12 часов и учился в ВУЗе и всё успевал, и смену отработать и реферат написать, и диплом защитить, без google и интернета, поту как в 80-х и просто небыло!
Я вот таких горе спецов на работу неберу! Есть методики как проверить диплом куплен или получен! К сожелению, сегодня в основном дипломы купленные.
ТО ЧТО У ВАС ДИПЛОМ О ВЫСШЕМ ОБРОЗОВАНИИ, ЕЩЕ НЕОЗНОЧАЕТ ЧТО ВЫ ИМЕЙТЕ ВЫСШЕЕ ОБРОЗОВАНИЕ!

T Tong Po 15.11.2017

Šajā darbā "dļa galočki", bet tad kad saņems diplomu, tad izliksies ka diploms atbilst zināšanām! Nu nah tādus profesionāļus! Tā tik i vajag - čakarēt pašus čakarētājus!

J JānisLaizāns 15.11.2017

Nav svarīgs iemesls, jāmācās ir pašiem! Nav laika, nav ko uzsākt mācības! Izglītību vajag ķeksīša pēc darbavietā...nē, nu baigais attaisnojums!

Likumsargs 15.11.2017

Manā organizācijā bija vakance. Atnāk tāds, kurš diplomu nopircis ķeksīša dēļ, lieku uzrakstīt pāris teikumus. Nu piedodiet, vienā teikumā no 6 vārdiem 4 kļūdas! Par kādu izglītību mēs te runājam? Kad pajautāju kāda tēma diplomdarbā bija, atbilde skanēja, ka neatceroties, jo diplomdarbu aizstāvējis gadu atpakaļ!
Kā var neatcerēties tēmu? Man tas nav saprotams! Es diplomu aizstāvēju 30 gadus atpakaļ un atceros gan tēmu, gan sīkākas detaļas!

A andriszz 15.11.2017

Šādi teksts būtu gramatiski pareizs... Atšķirības atrodi pats :)

Manā organizācijā bija vakance. Atnāk tāds, kurš diplomu nopircis ķeksīša dēļ. Lieku uzrakstīt pāris teikumus. Nu, piedodiet, vienā teikumā no 6 vārdiem 4 kļūdas! Par kādu izglītību mēs runājam? Kad pajautāju, kāda tēma diplomdarbā bija, atbilde skanēja, ka neatceroties, jo diplomdarbu aizstāvējis pirms gada!

A andriszz 15.11.2017

Ok, ok :) Saprotu, ka ir daudz darbavietu, kurās izcila gramatika nav nepieciešama. Par Tavu viedokli (šajā tēmā) noteikti +

J JānisLaizāns 15.11.2017

Likumsargs! Pilnīgi piekrītu, ja students pats ir uzrakstījis savu darbu, viņš gan tēmu, gan darba saturu mācēs paskaidrot arī pēc entajiem gadiem! A šitie, atnāk uz aizstāvēšanu...un...rodas iespaids, ka paši nesaprot, ko runā.

MacBeton 23.11.2017

KATRAI KUŅAI PA DIPLOMAM!