www.sudzibas.lv RefanParfum Krāpšana-slikts serviss

RefanParfum - Krāpšana-slikts serviss

Visstulbākais serviss kāds var būt. Sākumā tu nevari pat saprast kādas smaržas tu pērc. Viss ir noslēpts zem slepenajiem kodiem. Ja jums nav ko slēpt, tad kāpēc uzreiz nerakstiet analoga nosaukumu? Tālāk - kad esi izvēlējies produktu, to nav iespējams saņemt. Jo aparāts vienkārši ir iestrēdzis. Kad mēs pazvanām uz norādīto numuru, atbild mums cilvēks svešā valodā, kas jau vien ir pārkāpums par valsts valodu. Tad nu tas iesaka nospiest kodu ko pats nodiktē. Un kas notiekas! Man izdot pavisam citu smaržu. Tas arī vēl nebūtu nekas, jo ceram kad serviss strādā ka vajag un cilvēki atnāks un samainīs man nopirkto nevajadzīgo smaržu. Bet nē, tie pat necenšas palīdzēt. Tie vienkārši ciniski pasaka kad meistaram tālu ir braukt un tas priekš manis, to tik tiešām nedarīs. Interesanti par ko tad tie vispār algu saņem (laikam par šādu klientu muļķošanu) . Vienu vārdu tiku ciniski apkrāpts par 10€ un cilvēciskās attieksmes servisā ir apaļa nulle. Ja gribiet būt apkrāpti, ļoti silti iesaku jums pirkt no šiem krāpniekiem.

L