www.sudzibas.lv RefanParfum Krāpšana-slikts serviss

RefanParfum - Krāpšana-slikts serviss

Visstulbākais serviss kāds var būt. Sākumā tu nevari pat saprast kādas smaržas tu pērc. Viss ir noslēpts zem slepenajiem kodiem. Ja jums nav ko slēpt, tad kāpēc uzreiz nerakstiet analoga nosaukumu? Tālāk - kad esi izvēlējies produktu, to nav iespējams saņemt. Jo aparāts vienkārši ir iestrēdzis. Kad mēs pazvanām uz norādīto numuru, atbild mums cilvēks svešā valodā, kas jau vien ir pārkāpums par valsts valodu. Tad nu tas iesaka nospiest kodu ko pats nodiktē. Un kas notiekas! Man izdot pavisam citu smaržu. Tas arī vēl nebūtu nekas, jo ceram kad serviss strādā ka vajag un cilvēki atnāks un samainīs man nopirkto nevajadzīgo smaržu. Bet nē, tie pat necenšas palīdzēt. Tie vienkārši ciniski pasaka kad meistaram tālu ir braukt un tas priekš manis, to tik tiešām nedarīs. Interesanti par ko tad tie vispār algu saņem (laikam par šādu klientu muļķošanu) . Vienu vārdu tiku ciniski apkrāpts par 10€ un cilvēciskās attieksmes servisā ir apaļa nulle. Ja gribiet būt apkrāpti, ļoti silti iesaku jums pirkt no šiem krāpniekiem.

A Alika2020 01.02.2023

Врать не буду - автоматами ихними не пользовалась и как там все происходит не знаю. А вот на их сайте сделала сперва первый пробный заказ с курьерской доставкой, а сегодня получила уже и второй заказ. Очень довольна, всё на высоте - и практически мгновенная доставка, и неизменная вежливость и благожелательность консультантов, и главное - качество товара! После ужасной нервотрепки от отвратительного опыта и потери денег на другом сайте другого продавца, о чем я тут на судзибах писала 2 года назад, я долго не решалась связываться с продавцами парфюма. И уж в этот раз изучила вдоль и поперек о конкретно этих все - заглянула и в лурсофт, и в сгд, и напрямую лично к ним обращалась с дотошными расспросами, досталось и курьеру омнивы :)) Все отвечали на все звонки, и сами мне перезванивали, и разъясняли терпеливо и подробно. Искренне рекомендую этого продавца. Спасибо всей их команде. Буду их клиентом.

L llietotājs 01.02.2023

Ir teiciens jūsu valodā...Viss mainās - viss tek... Dabiski kad par šo laika sprīdi varbūt ir viss mainijies. Un tas ir tikai apsveicami, kad tā notiek. Vienkārši es aprakstīju tā brīža situāciju, kad tev ne zvana , ne kā citādi palīdz. Paliec vienkārsi apkrāpts.