www.sudzibas.lv REF Furniture Naudas izkrapsana un valdes locekla viltus dokumenti

REF Furniture - Naudas izkrapsana un valdes locekla viltus dokumenti

Pasutijam no uzņēmēja virtuves iekartu ,uzņēmeja vards Raivis Bebris ,izradad ks dokument viltots jo istais uzvards Udris .Zvanot uz televona nr viņsš vai nu neceļ vai stasta jau izgudrotas pasakas ka biss gatavs nav stradnieku kas uztadid ,viss šis pasăkumd ilgst 3 menesi .Ta ka pirmo daļu mēbeles ătri uzstadija un lūdza samaksu ari iedevam un ta viltvardis ar viltotiem dokumentiem nozudis
Esiet uzmsnigi parejie izskatas dūšigs un tumšădsis var paskatities gogle bildes lai nebutu vilśanas un kritiens krapnieku lamatās .Istais vards meistaram Raivis Udris ,vel sevi devē pat Bebri in atradam ka ari Ciriņs esiet uzmanigi ,sludinajumds atrodams ss.lv

Sigita Bronze 24.03.2018

Ko?

G Guntars Gogi 26.03.2018

Izskatas dusigs .tumsigs .diezgan runigs .,uzvardi mainas katram klientam atsevisķi mums bija raivis bebris atradu ka vieiem vins bija ciriņs ,bet izsteniba viņs ir raivis udris ,firmas viņs ieraksta talak no klienta un tas datu baze ie redzamas ka likvidetas ,esiet uzmanigi tas ir reals krapnieks lidz viņu noķers

G Guntars Gogi 26.03.2018

Ja ir kada informacija par tadu krapnieku varam kaut ko lietas laba darit lai apturetu